Benim babam Ukraynalı, annem Türk. Yarı Ukraynalı ve hıristiyan olduğumu öğrendikleri zaman bazıları sanki "kolay kızdır bu yaa" muamelesi yapıyor. Alakayı çözemiyorum. Neden? Birileri açıklayabilir mi?

0|0
6|33

En İyi Erkek Görüşü

• yiğenim şimdi ister istemez böyle bir algı oluşuyor. bu hristiyanlıktan kaynaklanmıyor bence. ve biraz haklı bir algı. ben rus ve ukraynalıların olduğu bir görüntülü sohbet sayfasına takılıyorum bazen. inan yarısınndan fazlasından telefon numarası facebook vb. iletişim kurabileceğim bağlantılar alıyorum. bu konuda biraz genişler. çünkü onların içinde erkeklere olan güven duygusu ölmemiş. bak şimdi burada birine nasılsın desem snn be slk gibisinden şeyler yazacak. ama onlar öyle değil. hiç tanımadığı insanlara telefon numarası dahi verebiliyorlar. bence sebep türk kızlarından kaynaklanıyor. yani erkeklerin böyle düşünmesinin sebebi bence bu. ama yine senin elinde mesafeni koruyabilirsin ama abartmadan

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanki musluman gencleri cok temiz inanc falan kalmamis artik insandaki ar namus ve serefe bakiliyor oda cogund ayok malesef

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Geri kafalılıktan. Takma kafana diyeceğim de kadın için zor bir durum gerçekten. Ne yazıkki ülke erkeğinin genel olarak yabancı bayanlara yaklaşımı böyle ama eminim düzgün insanlarla tanışacaksın. İnan bu ülkenin düzgün, karakterli insanı gibisini başka hiçbir yerde bulamazsın.

1|0
    0|0
    • İlla ki düzgün insanlarda var. Ama keşke diğerleri de olmasa.

• Yok artık ya, mesaj atabilir miyim? Heheh bende Ankara'da yaşadım da bir süre. Müsade edersen konuşmak istiyorum. :))

• Atabilirsin tabii ki. :)

• İnsan olmak giderek zorlaşıyor.

2|1
    0|0
  • Hiç bir kadına kolay veya zor diye bakmam.
    Her şey bana bağlı.

1|0
    0|0
    • Doğru olanda bu değil mi zaten?
      Bir de bir şey sorabilir miyim? Bu Guru ve Master olayı nedir? Yetkili misiniz acaba?

• Sıradan bir kullanıcıyım.
      Tüm Master ve Gurular gibi.

• Ha anladım, xper puanıyla alakalı yani.. Teşekkürler. :)

• yobaz çok normal

1|2
    0|0
  • Cehalet daha iyi bir açıklaması var mı?

1|1
    0|0
  • Seni bilmem ama ukraynada bulundum onlar ile bizim kültürümüz farklı bizim için asla yapmayız dedğimiz şey onlar için sıradan bir olay hristiyan olman yaptığın şeyin ilişliye girmenin günah olmadığını düşünüyorlar ama yapan müslüman kardeşim kendine sevap sanıyor aslında olay hala cahillik başka bir şey değil din dil ırk fark etmez insan heryerde insan dır..

1|0
    0|0
  • Din ile yahut babanın ülkesi ile alakalı sanırsam yurt dışında yaşıyorum ve bazı mekanlara sırf Türk olduğum için alınmıyorum kuzenimin sakalı olduğu için Müslüman olduduğu için 3 ayyaş tarafından dövülmesi gibi terörist sanılması gibi ön yargıları kırmak atomu parçalamaktan zordur demiş Einstein böyle kişileri sallamanı öneririm

1|0
    0|0
    • Ne kadar yanlış bir şey ya! Kuzenine yapılan da, sana yapılan da çok alçakça.

• Evet ne demiş M. Akif medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar gerçi medeniyetsizlerinde hali ortada en iyisi orta yolu bulmak...

• Tüekiye

1|0
    0|0
  • Hristiyan.. Açık görüşlüdür bu.. Rahat yetişmiştir.. Saftır kesin.. (Düşünceler bunlar oluyo çoğunlukla)

1|0
    0|0
  • Saygisiz insanlarla dolu bir toplumsa yasiyoruz, alisman lazim yapacak baska bisey yok ki :)

1|0
    0|0
  • Geri zekalılıktan cahillikten başka ne olacak. Zaten o ren geyikleri yüzünden erkeklerinde itibarı düşüyor.

1|1
    0|0
    • Aynen öyle, Türkiye de yaşamak istemiyorum o dereceye geldim.

• Ya ben şu zamana kadar kurban bayramı olsun, ramazan olsun müslüman bütün herkesin bayramını kutladım. Ama onlar da aynı şeyi göremiyorum...

• Bunlara alış diyemiyorum alışırsan bir insan daha kaybetmiş oluruz sen uyma diyim en iyisi.

• Kızlar ve kolay olmak mı :D çözebildiğim tek kız 1 buçuk yaşındaki yeğenim oda dayı nerde deyince paa paa diyor :D

1|0
    0|0
    • Hahaha çok tatlı :D

• Amen :) Kesinlikle, var mı çocuk gibisi :D

• cidden yok ya mutluluk kaynağı resmen sırf çocuk sahibi olmak için evlenicem gibi duruyor bende :)

• Bizimkiler hristiyanı avrupa insanı gibi, avrupa insanını da mezhebi geniş olarak düşünürler. Ancak bilmezler ki evine televizyon bile girmeyen dindar hristiyanlar var.. Mesele insan olmakta.. her zaman söylerim dinden önce ahlak önemlidir.

1|0
    0|0
  • kızlarında işi zor verirler verdi diye O.. olurlar vermezler buda çok namuslu elletir göstermez aman buda ama nazlı çıktı yazık siz beee :)

1|0
    0|0
  • Türkiyede ortam böyle ama önyargılar genelde kızlarda olur. sahip olduklarının seni bilmesi ve olduğun gibi kabul etmesi yetmiyomu?

1|0
    0|0
  • Türkiye burası yapılan şeylerin çoğunun bir açıklaması yok ki bunun olsun

1|1
    0|0
  • müslümanlar genel olarak müslüman olmayanların ahlaki olarak zayıf olduğunu düşünür. çünkü onlara göre ahlak islamla bütünleşmiştir. kutsal kitaplarındaki gayri müslimlerle ilgili bir takım ayetlerin de bunda etkisi vardır. kısacası arap kafası işte.

1|0
    0|0
  • Ben de çözemedim ama takmıyorum şu an öylelerini sen de takma

1|0
    0|0
  • Bu tarz insanlara takılma! Uzak dur.
    Bunu sebebi, ülkemizdeki bir dönem etkili olan Ukrayna akımı! Ukrayna ve rusyadan sadece seks yapmaya gelen bir akım vardı. Üzülerek belirtmek istiyorum ki, hala birçok denyo herkese aynı muameleyi yapmakta.

1|0
    0|0
    • Ne kadar uzak durmaya çalışırsam çalışayım bir şekilde karşıma çıkıyorlar. Ciddi anlamda hayat kadını muamelesi yapıp, para teklif eden bile oldu! Siz düşünün..

• Nerdesin ki?

• Ankara da yaşıyorum şu an . Ukrayna'ya yazları gideriz hep. Ama ben tam anlamıyla Ukrayna'ya yerleşeceğim.

• Sen düzgün kızsan salla gitsin onları

1|0
    0|0
  • Türkiye'de sevişen kızların yarısı ukraynalı ya ondan sana öyle diyolardır

1|0
    0|0
  • Meshebi geniş muamelesi yapıyolar yani salla gitsin takma..

1|0
    0|0
  • Küçük düşünüyorlar ondan

1|0
    0|0
  • Salla Takma Onları Sen

1|0
    0|0
  • Çünkü milletimiz yabancı kızların tanıştıktan 5dk sonra seks yapacağını düşünüyor.

1|0
    0|0
  • hristiyanların bazı konulara meyilli olduklarını düşündükleri için oluyo

1|0
    0|0
  • Ruslardan kuruyorlar sanırım bağlantıyı. Anlamsız.

0|1
    0|0
    • Çok kalp kırıcı oluyor ama.

• Yıllardır gelen artık genlere işlenmiş bir yargı bu. Rus dedikleri zaman direk milletin aklına başka şeyler geliyor. Bence umursama öyle düşünceleri. Seni bilen bilir.

• merak aettiğimden soruyorum yoksa beni ilgilendirmez biliyorum herkesin kendi seçimi de annende din değiştirdi mi?

0|0
    0|0
  • yabancılar genel de geniş mezhepli oluyorlar gerçi günümüzdeki (çoğu) kızda öyle ama işte

0|0
    0|0
    • Geniş mezhepten ziyade bazı şeyleri daha rahat yaşıyorlar doğrudur. Ama "kolay kız" ya da "hafif meşrep" yakıştırması çok başka yerlere gidiyor ve çok çirkin..

• bence de bir insanı tanımadan demeleri onların ayıbı ama cidden günümüzde erkek veya kız fark etmeksizin kimse de Allah korkusu kalmamış namus ar edep kalmamış

• Onlarin çoğu hayatlarinda değil bir hristiyan, teyzesinin, halasinin, amcasinin kizindan baskasini görmemiş tipler. Şöyle bir cevrene bak, hiç hristiyan var mi kendini rahatça ifade eden? Kilise ve havralarin duvarlarina bak hepsi 5 metre. Bak da nerede yasadigimizi gör, konuşma oyle tiplerle.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

• Boş ver. Öyle insan gördün mü arkana bakmadan kaç. Pislikler. Bu insanların kafasının içinde beyin yok bu yüzden böyleler. Doğuştan hatalı geliyorlar.

1|0
    0|0
  • Yobazları kafaya takma keke

1|2
    0|0
  • Boşver o insanlardan uzak dur ki kaliten varsa düşmesin.

1|1
    0|0
  • Oyle bir davranis sergileki bu ne bicim ukraynali desinler

1|0
    0|1
  • Ukrayna neresinden?

0|0
    0|0
Yükleniyor...