Muhabbetinize ihtiyacım var, alın beni buradan, help me?

Bulunduğum durumda anlattığımı dinleyecek ve karşılık verebilecek uygunlukta şahıs bulunmamakta. Benim durumumda bir çok kişi var eminim ;) muhabbet konuya yön verir o yüzden herhangi bir konu telaffuz etmiyorum, biraz melankoli, biraz fantazi, biraz güncel yaşam.
Ben tek taraflı giriyorum muhabbete umarım böyle devam etmez ;)
Mesela kış, kar yağmayan yerler var oralardaki çocukların eksik büyüdüğünü düşünüyorum. Sabah kalktığında her taraf bembeyaz olurda için içine sığmaz ya hani, bir an önce dışarı çıkmak istersin...
Ellerin donar da soğuktan, sobanın yanında sizlar ve ağlamaya başlarsın, bunu nasıl unutur insan.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Son paragrafa bittim. Elime igneler batardi sanki ama tarifsiz mutluluktu😊 bu gun yillar sonra ilk kez bahcede oynadim karla. Yine de zevkliydi, ama cocukken bir baskaydi sanki

0|0
    0|0
    • Düşünsene bunu yasayamayan insanlar var onlar adına ben üzülüyorum, buz tutan yerlerden kayarak geçmek, bazen kayma eylemine ayakta devam edememek ve arkadaş çevresinin gulmesine sebebiyet vermek. Kartopunu ıslatıp betonlaştıran sonra o kartopu ile kafa yarma teşebbüsünde bulunan canavar çocuklar :))

• Eğer samimi degilsen, birisine " yanlış yoldasin dostum" demek doğru değil, yakından tanıdığın biri ise söyleyemen hatadir. Herkes arkadaşıyla gelecek kaygılarını konuşur, bu normaldir bence. Fakat yakından tanımadığın birisine bu senin işin değil dersen, bunu yadırgayabilir. En iyisi motive etmektir, belki başarılı olmasına yardımcı olursun.
      Fakat sevdiğim bir sözü de söylemeden edemem ; kime göre, neye göre!

• YYakından tanıdığın biri ise söylemen hatadir, değil soylememen hatadir olacaktı doğrusu

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence kar o kadar da iyi değil...

0|0
    0|0
    • Niye öyle diyorsun bence en güzel mevsim

Yükleniyor...