İnsanlardan çabuk sıkılıyorum?

Çabuk sıkılan biriyim. Sevgili olsun arkadaş olsun onlarla beraber olmak biyerden sonra bayıyo beni ilk bir ay iyi ama sonra onlarla takılmak istemiyorum. Bir arkadaşım var bana çok değer veriyo ama ben ondan sıkıldım ne bilim işte takılmak istemiyorum artık onla bu sorunu nasıl çözeceğim :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dengesizce bir durum bence seni seven bir arkadaşının kıymetini bilmeyi öğren bu devir de gtune millet çelik kasa bağlayıp dolaşıyor :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ortam kızı

1|0
    0|0
    • Farklı insanlarla olmak daha güzel :D

• Ben bir kız olarak kimseye baglanmayıp kendini harap etmemeni dogru bulup senın adına sevınıyorum fakat ilerde bir gün anne olucaksın belki. Bu yuzden bilemiyorum umarım buyudugunde degısır bu dusuncelerın

• Umarım cidden berbat bir durum bu :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen her şeyden sıkılırsın o zaman

1|0
    0|0
    • 1 ayı geçen ilişkim olmadı ve hepte bn ayrıldım :/

• Dimi ya zaten fazla umursamazım pek takmam kafaya kimseyi :D

• En güzelini yapıyon stressiz yaşa uzun ve mutlu yaşa demişler hem böyle yapınca daha bir değerli olursu başklarının gözünde :)

• Yalnızlığı bir güzel çekip iliklerine kadar hissetmen lazım. O zaman bu tarz bir sorunun kalmaz.

1|0
    0|0
    • Hiç yanlız kalmadım :D

• Gizliden çıkarmısın

• Niye ☺️☺️😉

• Çok çabuk samimiyet kuruyorsundur

1|0
    0|0
    • Ewet sıcak kanlı bir insanım sohbetim iyidir felan bu yüzden insanlar çabuk bağlanıyo bana ama bn sevmiyorum öyle :/

• Ozamn böyle yaşamaya devam :D

• Nasıl istersen kanka

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende sıkılan bir insanım. Çünkü insanlarda farklı birşey bulamayınca, herkesleşiyor banelleşiyor. Ve ben o insandan sıkıldığımda bunu ona söylemek hem çok üzücü hemde çok saçma duruyor.

1|0
    0|0
    • Dimi ya ne dicem kıza senden sıkıldım kib. Dicek deilim ya :/

Yükleniyor...