Yaa ben neden kalabalıkta kasıyorum ve gulesim geliyor ve neden tek basima aktivite yapamiyorum?

Ya sade giyinen biriyim ve makyaj yapip dikkat cekici oldugumda herkesin beni suzdugunu hissediyorum ve boyle olunca kasılıyorum bazen gülesim geliyor yalniz basima pek birsey yapamiyorum yapsamda bazen telefona bakiyorum tek basina kafeye oturndeseniz kasarım mesela kendimi rezil ediyorum hep ilk denemelerimde bugun bile 1 profiterol diyemedim ozguven aslinda cok var ama bu konuda degil mesela soyle oluyor bunu yapsam bu insan ne der boyle yapsam yanlis mi yaparim surekli baskalari neder diye yasadigim icin mutlu olamiyorum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu aslında büyük sıkıntı , özgüven çoğu noktada kişi üzerinde barındırmaz kendinden emin olduğun noktalarda elbet belki lakin genelde dikkat etmen gerek neticede başlıca hatan kendini başkalarına göre şekillendirmen en büyük sorunu teşkil edecektir hayatında çünkü ne günü yaşayabilirsin ne de yarınını insa edebilirsin. Sunu bil netice de ne kadar kusursuz olursan da ol kişi mutlaka cevre fakköründen dolayı herkes yaptıklarına bir yorumda bulunur ama bu söylenenin doğru olduğunu göstermez. Kısacası kendin ol gerisi önemli değil.

0|0
    0|0
    • haklisin buyuk sıkıntı 😩 öyle sekillendiriyorum kendimi haliyle istedigim gibi yasayamiyorum

• Psikologa gitmek istemiyorum

• Gitmeni gerektirecek bir durum yok, kendinde bitiyor şonucda.

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...