Bu durumda siz nasıl alışveriş yapardınız?

Bir arkadaşım var. Eşi de eşimin arkadaşı ve ara ara görüşürüz. Kısaca M diye bahsedeceğim kizdan. Mnin Kocasi yaklasik 6ay kadar önce cezaevinden cikti ve zaten 2 senelik evliler asagi yukari. Maddi gelirleri yok ve belediyenin verdiği aylik 200tllik yardım karti ile geçiniyorlar. 8 9 aylik da bir Kizi var. Kizinin kiyafet ihtiyacini genelde ben karsiliyorum kizimin kuculenleri ile ve ara ara hediye alarak. Kocasi cezaevinden ciktigindan beri hic ise girmedi. Hatta bir ara ise girdiğini söyleyerek yalan söyleyip günlerini kahvede geçirdi. Bu kiz aylik 200tllik karti ile marketten tavuğunu etini ve bebek alisverisini yapiyor. Sonra bebegin bezi ve mamasi bittiği için birimlerinden borç istiyorlar. Ben her ay kocana et almak yerine kizina 1 paket fazla bez 1 paket fazla mama al desem de o etini almadan yapmiyor. Sorumsuz bir Kocasi olduğu halde ona sürekli çeşit çeşit yemek yapiyor. Siz bu durumda boyle bir koca için alışveriş yapmaya devam mi edersiniz yoksa zaten az olan yardim martini çocuğunuz için mi kullanirsiniz?
Ayrıca ben kizima daha haziran kavanoz mama danone vs yedirmezken o bu maddi sikintida kizina onlari aliyor. Gereksiz ve vitaminsiz gidalar bunlar. Bunlara vereceğin para ile meyve alıp kendin küre yap desem de Dinlemiyor beni. Neyse su saatten sonra ben zaten uyarmayi da yardim etmeyi de birakiyorum ama siz ne yapardiniz boyle durumlarda?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Herkeste mantık aramak mantıksızca. Ayrıca o da kendince bir nedene sahip.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Kari koca ysrdim geliyo diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her seyini bilemezsin ki komsunun..
    Senin a dedigin o evin icinde b cikabilir.
    Oyle. bir esim olsa yapcagim tek bosamak olurdu o ayri.
    Yardimi ve ornek olmayi kesmeni tavsiye etmiyorum.
    Kadinin eli kolu bagli olabilir

0|0
    0|0
    • Eşimin yakin arkadaşı olduğu için Kocasi ve kiz da benle yakin olduğu için nerdeyse ailesinden çok herseyini biliyorum. Kocasi çok sorumsuz. Zaten öyle olmasa 5ayda is bulurdu kendine. 2. kez hamile kaldi kiz onun kürtaj parasini bile başkasından borç aldilar.

• Bozamaz onu o adam çalışırsa!

• Boşamaz onu olacaktı o

• Haklisin

0|0
    0|0
  • Herkesin aile yaşantısı farklıdır sen istediğin kadar kendine göre olan doğruyu anlat yine kendi bildiğini yapacaktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...