Kapat

Beni kezban olarak gormus mudur?

Sevgilime izlediği filmi sordum, nasil guzel mi bende izlerim diye.
O da bana guzel ama +18 icerikli yazdi
Bende izlemiyim o zaman yazdim
O da izle normal şeyler bunlar askim yazdi
Ben de izlerim bisey olursa gozlerimi kapatirim yazdim

Cevap yazmadi kesin kezban mi bu diye dusunmustur dimi? Erkekler siz olsaniz ne dusunursunuz?

Güncellemeler:
Guncel

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Ben düzgün kız diye düşünürdüm

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gözümü kapatırım nedir ya allah aşkına ezik ezik konuşmuşsun çocuğa tabi cevap vermez

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim hoşuma gider bence böyle birşey yapsa Sevgilim sonuçta +18 şeylerle arası yok görmek istemiyor benimle yasamak istiyor dite düşünürüm yani zamanı gelince 😊

1|0
    0|0
  • Seni denemis bence ve umdugunu alamadigi icin yazmamis.

0|0
    0|0
  • İzle normalmşeyler diyosa film pek +18 degil demekki. Bence bosver izlemiiym desen yeterliydi. Kezban diye düşünmemiştir sacmalama.

0|0
    0|0
  • Sacmalamissin. Gozlerini kapatacaksan niye 18+ izliyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Kardeşim çok meraklı iseniz yalnızken seyredin canım. Beraber izlemek nedir ya... O kadar da uçmayın be...

0|0
    0|0
  • Bir filmde ki artı 18 sahnelerden bile etkilenip bakamayan biri hakkında ben kezban diye düşünürüm açıkçası. Sonuç olarak p*rno film olmadığı için konulu bir film içinde erotik sahneler bu kadar abartılmamalı.

0|0
    0|0
    • Soğur muydun sen olsan

• Yok soğumazdım ya o kadar da değil yani.
      Sonuçta türk toplumunun cinselliğe hele de kızların cinsellikle arasında ki durumuna bakışı belli yadırgamam.

• Tuhaf.

0|0
    0|0
  • Ciddiyse senle kötü bisey dusunmez yok gonul eglendirmek icin sevgiliyseniz kötü etki yaratırsın.

0|0
    0|0
  • Öyle denir mi çocuk olma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence de dogal olan şeyler bunlar alt üstü bir film sonuçta Kezban olarak görmemiştir genede ama. Sadece cevaplamak istemediği saçma bir mesaj olarak görmüştür

0|0
    0|0
  • Sevgilinin senin hakkinda ne dusundugunden suphe duyuyorsun hic sevgili olma

0|0
    0|0
Yükleniyor...