Sizce yapmamalı mıyım?

Merhaba benim eski sevgilim evlendi biz sevgili ilken babası zorla başka birine verdi şimdi çocuğu falan var 2 yıldır evli ve biz bir kaç aydır görüştürüyoruz ve beni yanına çağrıyor anlarsınız ya ben babasının zorla evlendirdiğine hiç bir zaman inanmadım şimdi gidip intikamımı alsam mı onunla yatarak ailesinden ondan ve kocasından saygılı olun lütfen bırakıp gittiğinde be yaşadığımı bir tek ben bilirim

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence sende onlar gibi zalim olma onlardan belki intikamını alırsın o şekilde ama ya çocuk onun günahı ne anneni bir düşün o senin baban için başkasını bırakıp gitse adam geri dönüp böyle yapsa sen ne hissederdin annene karşı

1|1
    0|0
    • Zekice bir yorum teşekkür ederim görüşün için

En İyi Erkek Görüşü

• Babası yobaz cahil hayvanin teki mi?

0|0
    0|0
    • Sanırım

• Eig için Teşekkürler

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 7

• yaşadıkların zordur eminim düşünüyorum da aynı şey benim başıma gelse bende saglıklı düşünemezdim...
    bak bu aptallık , ahmaklık ama bende aynı şeyi yapardım bana onca şey yaşatıcaklar bende gidip onunla yatardım..
    ama ey insan evladı kadının çocugu var yapma...
    daha zekice yollarla al intikamını sana evde otur onların mutlulgunu izle demiyoruz nebiliyim git kızın babasına karşı intikam duyguları falan besle ama tutpta evli bir kadınla yatılmaz bunu geçtim o bir anne, evlladı herşeyden önce gelir..
    kendine gel..!

0|1
    0|0
    • Bak ben kadına tecavüz edeceğim demiyorumki kendisi istiyor bunu bende babasınıniki yıl önce yaptığı şeye pişman etmek istiyorum

• kendisimi istiyor?
      bunu babasına eşine söyle hallolsun bitsin

• Ben başka şehirde o başka şehirde masraflarımı bile karşılayacak oluyor yeterki ben olur diyecekmişim

• Boşu boşuna yanlışa düşeceksin
    En mantıklısı herkesin kendi yoluna kendi hayatina bakması

1|1
    0|0
    • Orası öyle ama intikam duygusu beni bitiriyor o evlendiği benim yaşadığım acıyı tatsın istiyorum

• Intikam almış olmuyorsun bu sekilde kendine yanlış yapmış ve günaha girmiş oluyorsun.

• Senin birlikte oldugun kiz seni aldatsaydi nasil olurdu

1|0
    0|1
    • Sevgiliysem umrumda olmazdı evliysem boşanırdım yine umrumda olmazdı

• şu an operatörümü arayıp numaramı değiştirdim kafam rahat bir şekilde yoluma bakabilirim

• Evet iyi yapmissin

• Intikam olmaz ki o

0|0
    0|1
  • Çocuğu var intikam alıcan he. Buyrun g. avat

0|0
    0|1
    • Kız istiyor bunu benden

• Onunda ruhu kaşarmış demek. Yazık çocuğuna kocasına Allah ıslah etsin

• Aslında suç onda da değil suç kocasında ilgi ve sevgi göstermediği için karısının gözü dışarı kaymış tabi ben kızın bu tarafını öğrenince iyi ki evlenmemişim dedim orası ayrı mesele 😀

• Yatarak nasıl intikam alınıyor anlamadım.

0|0
    0|0
    • 😀😀 daha sonra eşi ve ailesi öğrenecek bu durumu ve hiç birinin insan içine çıkacak yüzü kalmayacak diye düşünüyorum bellide saçma ama benim bir şekilde bunlara acı çektirmem lazım

• Düşünmüyor değilim ama hiç bit şey yapmamaktan iyidir diyorum kendi kendime

• Kesinlikle değil. Ben de terk edildim, geceler boyunca ağladım ama bir kez bile aklımdan intikam düşüncesi geçmedi. Çünkü insanların duyguları değişir ve ben onu sevdim. Onu anladım, onun canını yakmak istemedim. Şu an gayet mutluyum, bir başkası var hayatımda. Yanlış bir şey yapmadığım için içim rahat.

• yapma o günaha değmez belkide zorla evlendirilmiştir

0|1
    0|0
    • Hangi devirdeyiz ya ben düğünüde izledim uzaktan hiç üzgün değildi kınada bile ağlamadı vicdansız zorla evlendiriliyor gibi bir hali yoktu

Erkekler Ne Diyor 3

• iyi etmiş sana vermemekle

0|0
    0|0
    • İyi etmediler çok pis pişman olacaklar yaptıklarına

• Saygi diyosun onunla yatip intikam diyosun? Bu durumda saygı degil de baska bisey ortaya cikiyo

0|0
    0|0
    • Kapasite meselesi Koç'um sen yorma kendini

• Ya yavrum dediğin olaya bir bak kendin :) guldurme beni saygi diyosun yatarak saygi aranmaz. Arayanda onun insanidir yanitim o kadar

• Adam olan birisi yapmaz her ne olursa olsun. Sadece önerim şu; kendini o erkeğin yerine koy...

0|0
    0|0
    • O kendini yıllar önce benim yerime koydu mu ki kız söylemiş benim sevdiğim var diye dinlememiş kızın babası ile o itin babası arkadaşmış zorla almış kızı

• Bak bu sana bir şey kazandırmaz. Sadece kendini tatmin etmiş olursun intikam aldım gözüyle bakarak ama hiçbir şey değişmeyecek. Önemli olan bu tip durumlarda ağır başlı kalmak. Hadi eyvallah.

• Benden de eyvallah

Yükleniyor...