Çok yalnızım benim gibi hayatı boyunca yalnız ve asosyal olanlar var mı?

artık çok sıkıldım bu sene son sene acaba üniversitede herşey değisir mi? hayatım boyunca ben böylemi olucam yoksa? banayardım edebilecek değişmemem için tavsiyeler verebilecek kişiler var mı?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumdan tavsiyelerle kurtulamazsın. Omzundaki bir el de sana yardım etmez, ya da sana sarılan bir çift kol da aynı şekilde.

Eklem yerinden kırılan bir kemik için, onu periyodik olarak çalıştırman, hareket ettirmen gerekir. Eski sağlığına kavuşabilmesi için, çabalaman gerekir.

Çabalamazsan, başaramazsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allaha şükür değilim panpa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende öyleyim açıkcası çok rahatım :) Yalnızım dert dinlemiyorum :) Ama bir süre sonra yalnızlık sıkıyor. Özgüven eksikliğinde olunca karşı cinsle muhabbet etmekte de zorlanıyorsun. Psikoloğa görünmeni tavsiye ederim :) mutlu yıllar

0|0
    0|0
    • kaçıncı psikolog fayda yok

• bencede faydası olacağını sanmıyorum banada diyorlarda :) En iyisi yalnız kalmak düşünsene sana karışan yok mini etek giyme, şunu alma bu saatte burada ol nerde kaldın buraya gidicez, saçma sapan şeyler yok :)

• niye kımse senı sevmedımı suana kadar :D

0|0
    0|0
  • Ben de hemen hemen aynı gibiyim

0|0
    0|0
    • nolcak peki böyle üniversitedemi kötü

• Herkesin bir arkadaş gurubu oluşuyor ve onun dışına pek çıkılmıyor ki bizim grup sınavlar haricinde pek görüşmezdi sadece e n yakın arkadaşımla görüşür ederdim

• sadece biraz cesur ol diyebilirim

0|0
    0|0
  • tabıkıde neden kendını yalnız hıssedıyorsun kı?

0|0
    0|0
  • ayniyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nööö.

0|0
    0|0
  • Benim pek değişmedi

0|0
    0|0