Yalnızlığa alışmak için ne yapmalıyız?

Kimse ortamlara gir, aktivitelere katıl gez dolaş demesin. Öyle yeni insanlarla tanışmalısında demezse sevinirim. Ne yaptıysam olmuyo, artık böyle yaşamaya alışmaktan başka çarem yok, benim gibi olanlar ne yapıyor. (Adam akıllı yorum yapacaksanız yapın ama )

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Aynı durum bende var bana da söylüyorlar bunu çoğu zaman denedim başarılı sonuc alamadım çünkü artık bizim yaş grubunun zevkleri konuşma tarzları farklı ve ben sevmiyorum kendimi övmek için söylemiyorum ama kendimi onların içinde daha yalnız hissediyorum açıkçası çünkü boş muhabbetleri var bende severim öyle eğlenceyi falan ama cidden boş dedikodu yani sonra dedim ki kendime hep ben çabaladım birileriyle tanışmak için eminim onların bana ihtiyacı yok ki beni istemediler bir kere de biri benimle tanışmak için gelsin çabalasın dedim o da olmdi ben oturakli ağırbaşlı insnaimdir dışarıdan da soğuk dururum ama tanıyınca güvenince bende ısınırım neyse mesela üniveristeye başladım kendime göre kimse yok ama o çevremin olması lazım biraz katlanitorym sohbete dahil olmaya çalışıyorum çevremi gözlemliyorum içten içe üzülüyorum ama bu cag çok kötü yanlış dönemde yaşıyorum ben

0|1
    0|0
    • Ben kısa olarak geçiştirdim ama sen tam beni anlatmışsın, bende aynı şeyleri yaptım dedim üni farklı olsun ortamlara gireyim yeni insanlar tanıyayım filan, olmadı bende köşeme çekildim artık bıraktım zaten olmuyorsa olmuyor.

• :) sağolasın

• Rica ederim ☺

Kızlar Ne Diyor 4

• Zamanla alışıyorsun zaten panpa

0|1
    0|0
    • Uzun zamandır böyle zaman ne zaman olur ki

• Ne gereği var?

0|1
    0|0
  • Yalnizlik aslinda bir nimettir. Kendini dinlemek ve vücudunu dinlendirmek için bir firsattir. Giy pijamalarini, yap kendine mis gibi bir çay sonra al eline bir kitap. Havalar da soguk zaten disariya çikasi gelmiyo insanin. Vardir seninde mutlaka bir 'to-do' listen. Bunlari gerçeklestir. Ilerde o kalabaligi istemezsin bile.

0|1
    0|0
    • Çok haklısın ilerde belkide anlarım bu kıymeti

• neden olmuyor peki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yalnızlık iyidir valla ben seviorm

0|1
    0|0
    • Aslında haklısın ama bazen zor geliyo

• Kendi kendine eglenmeyi biliyorsan sorun yok. Alirim ps4'umu aksamlari keyfime diyecek yok ama tabi insansizda olmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...