Bu kızın psikopatlıklarına dayanamıyorum +1?

Arkadaşlar bir arkadaşım var yaşıtım. Her gün geldiğinde ben galiba şu hastalığa yakalandım vs. diyor. En son disleksi olabilirim dedi ama hukuk okuyoruz ikimizde. Yani nasıl kazandın o zaman dedim bilmiyorum ben zaten yazıları yansımasına göre yazıyordum eskiden dedi. Bir gün geldi biseksüelim dedi. Bir gün geldi bipolar bozukluğum var. Bir gün geldi panik atağım var hayır kıza gibtir git diyemiyorsun, başımdan atamıyorum kızı zaten evimizde yakın bu yüzden sabahları arabayla ben alıyorum onu yani ne yapacağım bilmiyorum çok sinirim bozuk, psikolojimi bozuyor.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadasligini birirmeye calis cok rahatsiz oluyorsan ama o kizinda piskolojik bir rahatsizligi var ona yardimci olmaya calisman en dogrusu olur kimse hasta olmayi kendi secmez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şu an net hatırlamıyorum ama bu bir rahatsızlık olabilir. Bazı insanlar kendi kendilerine teşhis koyup buna inanıyorlar. Bu durum tedavi gerektiriyor ama tam açıklamasını hatırlamıyorum şu an kendime kızdım
    bir bahane bul uzaklaş kızdan yani psikolojik bir sorunu olduğu ortada ya da en azındna normal olmadığı bir süre arabanı kullanma idare et. Sabahta erken çık geç çık bul bir yolunu onunla karşılaşma. Sonra arabanı kullanmaya başla ama durma git. Erken çık işim vardı de bul bişeyler zamanla uzaklaşır heralde.

1|0
    0|0
Yükleniyor...