Ölü pidesi ya da helvası yemek?

Siz yiyebilir misiniz arkadaşlar? Ben hiç yiyemem yazık adam /kadın ölmüş bizde arkasından yiyip oh der gibi olmuyor mu. Sadece benim düşüncem kızmayın sevap olabilir ona bişey demiyorum. Ama ben sanki onu yiyince bende ölecekmişim gibi geliyor. Kurban etide yiyemem zaten..

Ölü pidesi  ya da  helvası yemek ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen ya çok garip bir adetimiz var

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır ne alaka böyle düşüyorsun... O ölünün arkasından hayır için yapılan bir şey zaten, onun hayrına yapılan şeylerdir.. Bu kadar ince düşünme ölseydinşu an oooo herkes ölürdü😅

1|0
    0|0
    • Hahah evet ya ama ne bileyim oyle hissediyor u m. Ölen birisinin evine tasinirsakta sanki bende olecek m isi m gibi feln oluyo tuhaf :D

• Tamam tesekkur ederimm :-* :-* ♥

• Asıl ben yesekkur ederım canimmm

Erkekler Ne Diyor 6

• Banada garip geliyor hapur hupur yemek yemeler sanki parti var ama adetler böyle

1|0
    0|0
  • Ben ölünce tiramisu yapsinlar vasiyetimdir, helva ne fakir miyim ben. Son kez seklimi de yapiyim olunce 😎

0|0
    0|0
  • Sirf yemek için cenazeye katılıyorum :) şaka saka :))))
    Yemek sevaptir yani ölünün iyiliği içindir.

0|0
    0|0
  • Saçmalamayı kesmeni öneriyorum 😡 Tey Allam yaaa :-D

0|0
    0|0
  • İkramdır o misafirlere. Aç kalması çok mu doğru?

0|0
    0|0
    • Yiyipte gelsinler ozaman zaten misafirligin kisasi makbul degilmi ölü evinde fazla oturulmaz..

• Olur mu öyle ya saçmalama

• Ölülerde diriler her gün helva yiyor zannediyormuş 😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ağzıma sürmem:\

1|0
    0|0
  • Bnde yemem genelde

0|0
    0|0
  • haklılık payın varda onlar zaten ölen kişinin hayrına dağıtılıyor yani bu durumda onun sevabına öyle düşünürsen yemediğin zaman iyi bir şey yapmışta olmuyorsun adamların sevabını niye engelliyorsunki

0|0
    0|0
Yükleniyor...