Her şey güzeldi ama beni engelledi neden neden?

konuşuyorduk bana iligiliydi ama ben onu kısknadım sonra ona emır verdım sus dedım , oda bana kişiliğimden öturu bana emir verilmesini sevmiyorum dedı neyse sonra ertesi gun ben özür diledim ama engellemedi aksamı okulda benı gördu sabah tekrar mesaj yazdım artık benı istemiyormusun bana halen kızgınmısın dedım şok bı baktım engellemiş hiç beklemezdim 8 gun oldu engelimi açmadi? napcam bana akıl verınn?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Iyi olmus kurtulmussun bosver. Seni sevseydi, ciddi olsaydi daha bu ksdar yeniyken verdigin emirler bile ona cok tatli gelirdi, ayaklari yere basmadan her istegine kosardi, sen sus dersin de susmaz miyim derdi. O kendisine mulayim, takilmalik bir kiz aramis ve sen de bu tarife uymayinca direkt birakmis. Karsina cikarsa bir tekme at ve ben senin bildigin ucuz kizlardan degilim de. Cidden iyi ki engellemis de kurtulmussun.

0|0
    0|1
    • Cidden oylemi diyorsun ama kalbim cok kirildii yaa.

• Vermyrmm zaten cok kirgnm onaaa asla affetmicm guvende kalmdi pekii buu neddn o kizda olan resmi kaldrdi bizim kavga nedenimiz o kedisi yuzundn ve bir kizda bunun kedisini paylasmiss ben orda koptum kavgadan sonra bir baktm 3 gun sonra kediyi kaldrms kiz sok oldm

• Ya bosver bu kadar derin dusunceli oyunlara gerek yok ikisini de kendi hallerine birak kafani yormaya degmez. Boyle ucuz erkekler icin kafanizi doldurup kendinizi bunalttiginiza degmez.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...