Lutfen bir sey diyin? Huzursuzluk cok baska. Canim aciyor?

Ben yurtta kaliyorum ve en yakin arkadasimla ayni odadayiz. 2 gun once birsey yuzunden tartistik ve ben de tamam iyi diyip uyudum. Ertesi sabah kahvaltiya cagirdi gitmedim. Ondan sonrada bir daha konusmadik. Hem ayni siniftayiz hemde ayni odada. Bir de okulda bes kisilik kiz grubumuz var ve bir tek biz ikimiz samimiyiz. Kaldigimiz yurtta bu aekadas grubundan bir kzi daha kaliyo ama baska odada. Dun yilbasiydi yakin arkadasim disardaydi aksam 10 da geldi odaya hic ugramadi. Sonra bir ara geldi dus alip yine gitti gece 4e kdar gelmedi sonra uyumusum zaten. Megersem o arkadasin odasindaymis whatsap grubuna foto atmislar. En gakin arkadasim yilbasi gunu resmen beni yalniz birakti. bir de benim bir tanem dostum varsa baskasiyla dost olamiyorum. Bana bir tane yetiyo. Ama onunla da konusmayinca cok yalniz kaldim. Insan kus olsada arkadasini sabah kadar odada tek birakir mi? Ne yapmaliyim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• ikiniz de böyle inat ederseniz bu yaşadıklarınızın olması gayet doğal o yüzdendir ki artık biriniz gururunuzu bir kenara bırakıp barışmak için adım atsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kahvaltıya çağırmış sen yüz vermemişsin sıra sende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bu kadar yazıyı neden okudum bilmiyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olur böyle şeyler barışırsınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...