Küçükken anneniz sizi hangi sebepten dövdü?

Annelerden dayak yemeyen yoktur herhalde.. Anneniz veya babanızın sizi hangi yaramazlığınızdan dolayı dövdüğünü anlatırmısınız :) Ben küçükken yüzme bilmediğim halde arkadaşlarımla havuza gitmiştik boğuluyodum biri kurtardı annem bunu duyunca dövmüştü :D

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kaldırımda yürürken düşünce niye düştün hea diyip dalmıştı tekme tokat.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Babamdan hiç dayak yemedim. Annem hergün azarlardı çünkü gerçekten çok yaramazdım. Ama ondan da çok dayak yemedim. Yalnız bir gün arkadaşımla evden para çalıp bisküvi meyve suyu falan almıştık bakkaldan, sonra evden kaçıp bş inşaata gitmiştik, evlenecektik :D Tabi bütün bunları yaptığmda 5 yaşındaydım. Neticede bütün komşuların çabasıyla 4 saatte bulunmuşuz. Sonrasıda malum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• küfür ettiğim için döverdi :D:D:D büyük yemek masasının etrafında koşardım beni yakalayamasın diye

0|0
    0|0
  • Ben 15 yaşındayken Atari salonuna gidiyordum. Babam duydu bana sordu bende işten geç çıktığım için geç kalıyorum dedim bir tokat yapıştırdı. O gün bugündür asla atari salonuna gitmedim...

0|0
    0|0
  • Komşunun kapısına isemistim.

0|0
    0|0
  • OLABİLİR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bizim dershane alışveriş merkezinin üst katıydı yemekhanesinin de pufidik koltukları olunca 3 arkadaşla beraber kalma planı yaptık önce sigara odasına saklandık herkes gidince eğlence başlayacaktı öyle olmadı tabi gece etütlerimiz olurdu saat 10 da çıkardık neyse işte pijamalarımızı giydik çikolata yedik :D parasını koyduk kasaya yemekhanenin kapısı da hapishane demirliği gibi kilitli kaldık tabi orada sonra ailelerimiz polise gitmiş bizi buldular dayak yemedim ama babam kolumu sıkarak çekmişti beni canım yanmıştı

0|0
    0|0
  • Perde almaya gidecekti onunla gelmeyi kabul etmedim diye dövdü. 14 yaşında vardım :D

0|0
    0|0
  • Arabanın üstüne çıkmıştım ezmiştim onun icin bile tek ayak üstünde durdum. Ne dayağı 😂

0|0
    0|0
  • Dayak yemedim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...