Evden kovuldum işler katıştı?

Doğduğumdan beri eşcinselim. 2 gün önce evden kovuldum annemle eşcinsel olduğumu paylaştığım için. Dedem hernasılsa bunu duymuş ve yanına aldı. Aanemin çok çeşitli hakaretlerine mağruz kaldım dedem sıkıştırınca onunla paylaşmak zorunda kaldı. Anneme telefon açtı ve aynen şunları söyledi torunuma ben seni gay yetiştirmedim demişsin senin ailenin kanıda bir bozukluk yok demişsin. Ailede kanı bozuk olan biri varsa oda evladını önününe geçemediği hislerden dolayı evlatlıktan reddeden kişidir. Bu çocuk nasıl solaksa ve böyle doğmuşsa aynen o şekildede eşcinsel ve öyle doğmuştur dedi. Ben seni evlatlıktan reddediyorum ben böyle bir anne yetiştirmedim dedi. Ve şuanda ailem benim yüzümden küs babamda annemin tarafında olduğundan dedemde kalıyorum pisikolojik olarak çöküntüdeyim. Napmalıyım nasıl düzelcek işler?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• anlattığın hikaye daha önce sosyal medyada çok paylaşıldı ya:\

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tamam ilk seferde evden kovmaları çok yanlış. evet bir çocuk solak doğabilir ve ölene dek solak gider, amma ve lakin hiç bir insan eşcinsel olarak doğmaz, eşcinsellik sonradan gelen bir tercih meselesidir. Böyle saçma sapan iddalarla bu yolda hassas olan kişileride uyandırma. Benim bir arkadaşım var inan ki gaylardan bile daha kadınsı konuşması ve hareketleri var ama çocuk diyoki benim dışım böyle engel olamıyorum ama içim sapına kadar erkek diyor. bu konudada ailene kızmaya hakkın yok, bizm örf adetlerinzce bu durum yadırgayıcıdır.

0|0
    0|0
    • örf ve adetlerden çok eğitim seviyesiyle ilgili dünyanın en gelişmiş toplumları ve ülkeleri eşcinsellere hertürlü hak tanıyor. Ben kendimden gayet iyi biliyorum 5-6 yaşımdan beri erkeklerden hoşlanıyorum. Bu bir hastalık değil tedaviside yok.

• şimdi anladım niçin eşcinsel olduğunu ve bundan vazgeçemediğini

• Sendn daha müslüman olan gayde tanıyorum oda vazgeçemiyor dinindende vaz geçemiyor. Söylüyorum her seferinde hem müslüman hem gay olamazsın diye ama aklını çalıştıramıyor işte ölünce boynuzlu zebanilerin onu cehenneme götüreceğine inanıyor şaka gibi nediyim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• senin bir suçun yok bekle ve dua et bunları hepimiz yaşıyoruz zaten

0|0
    0|0
  • Öyle dedeye can kurban ya , takdir ettim. Ailenin ne fok yediklerini anlaması gerek, senden özür dilemeli hepsi.

0|0
    0|0
  • Bu hikaye uzun zaman önce paylaşılmıştı KS dışında.
    Bu hikayeyi kendin yaşamış gibi göstermen garip.

0|0
    0|0
Yükleniyor...