Ne yapmalıyım bir türlü karar veremiyorum?

Çok sevdiğim bir arkadaşımı kırdım fakat bu olayın üzerinden neredeyse iki yıl geçti istemeden ona yalancılıkla suçladım ama amacım kesinlikle öyle birşey değildi beni affettiğini sanıyordum ama bu onu fazla etkilemiş olmalıki farklı bir konuda oda beni yalancılık türü birşeyle suçladı o an fazla sinirlendiğim için küstük bu yaptığına çok fazla alınmiştım gerçekten beni üzmüştü yaptıklarının sadece önceki yaptıklarım yüzünden benden kurtulmak için yaptığını düşündüm yazın hep evde olduğum için sürekli yatıyordum aklıma o geliyordu rüyama giriyordu kendimj hep suçlu hissediyordum 2 ay boyunca bu devam etti bir gun ona mesaj attim ama engelledi bu sefer daha fazla sinirlendim ve farkli hesaplardan onun biraz sabrını zorladim en son kendi hesabimdan dalga gecer gibi konusup bir daha da hicbirsey yapmadim ama aklıma sürekli gelmeye devam ediyor ve yaptıklarının sadecebenim ona yaptıgımı anlamam için yaptığını yeni yeni fark ettim Çok pişmanim bu saatten sonra özür dilesem ayrı bir dert dilemesem kendim kötüym ne yapmam gerekiyor ben bu insanı tekrar kazanabilir miyim?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evine git

0|0
    0|0
    • Yok artık hem başka ilde yaşıyor zaten ki burada yaşasada cesaret edemem

• O senin arkadaşın ve onu seviyosun sırf bir mesele yüzünden bunca zaman küsmeniz bile saçmalık telefon et o zaman

Erkekler Ne Diyor 2

• Özür dile sen.

0|0
    0|0
    • Bende istiyorum ama terslerse diye korkuyorum

• boşver ya

0|0
    0|0
    • Bosvermeye calistim bir sure unutmustum da ama beni gercekten anladigini dusundugum bir insandi ve bazen kotu hissedince aklima geliyor yoksa umursamamak icin herseyi yaptim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...