Erkekler, diyelimki aileniz düğün istiyor ama evleneceğiniz kadın düğün istemiyor?

evet evleneceksinniz ama sevgilniz oyun havalı, halaylı ,300 kişilik düğün istemiyor sadece yakınlarınızla gerçekleşicek küçük bir nikah istiyor ya da küçük bir yerde kır düğünü-yemek gibi birşey istiyor... klasik türk düğününden çok çok değişik... hatta bunu bile istemiyor sadece nikah töreni istiyor naparsınız? bana sorarsanız tanımadığım ve tanımak zorundada olmayacağım insanların torun tombalak düğünümde sürtmesini istemem... zaten o küçük çocuklar günü mahvediyor be... siz napardınız? bu düğün işi çok abartılıyor bence...

0|0
10

En İyi Erkek Görüşü

• bu aileyle alakalı değil eşim olacak bayanla benim aramda baştan sonra eşyasından düğününe kadar eşimle oturup konuşurum , birlikte karar veririz amaç eşin yüzünü güldürmek, eşi mutlu etmek onun gönlü nasıl hoş olacaksa gözlerinin içi nasıl gülecekse öyle karar vermek, gelinlik içinde üzgün bir gelin görmektense gözlerinin içi gülen gelini tercih ederim bu onun düğünü nikahı hayatı, varsın kır düğünü istesin varsın nikah istesin

1|0
    0|0
    • gerçekten çok güzel düşünüyorsun ve mantıklı düğününde bile ana baba mutlu etmek nedir ya? o gün sizin gününüz ne istiyorsanız yapın dimi ama... :)

• aynen düğünler gelinlerin hayalidir, kimi kırda hayal eder, kimi nikahta, kimi salonda bu onun gecesi, bir kere olan bişey ve gönlüne göre olmalı içine sinmeli

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben de dugun falan istemem zaten.

1|0
    0|0
  • Aynen bende istemem düğün, ama güzel bir restoranı bir geceliğine kapattırıp samimi olduğumuz kişileri çağırıp bir ziyafet düzenlemek isterim.

1|0
    0|0
  • Eşimin dediği olur O mutlu olmucaksa düğün olsa nolur olmasa nolur Aileler mi evleniyo

1|0
    0|0
  • ben yurt dısında yasadım gezdim tek maliyetli ve kalabalık düğün bizde ben istemiyoyorum böyle kalabalık bir kezde evlendim ayrıldım hamballık oluyor sadece ha bide tavsiyem cıkın baska ülkeleri gezin

1|0
    0|0
  • ailemin isteği olur.. çünkü son gelinleri olacak.. düğünsüz olmaz...

0|0
    0|0
    • yani karın olacak kızı illa bir mutsuz edicen dedikoduculara bir tanıtıcan şahsen düğün dediğiniz şey soytarılıktan başka bişey değil

• düğün dediğin yer oturup orayı burayı süzüp dedikodu yapan insanlardan oluşur

• Ailene gelin mi aliyorsun kendine hayat arkadasi mi?

• Benim ailem öyle ısrarcı değil benim istediğime bakar. Bende düğün istemem gereksiz şeyler boş

0|0
    0|0
  • Yasin daha 18 ne evlenme meraki bu neyinderdine dusmus safim ya

0|0
    0|1
  • mevlütlü düğün yap kimse gelmez zaten aile arasında olur biter

0|0
    0|1
  • olmayabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...