İmkansız özlemleriniz olduğunda ne yaparsınız?

Bazen insanın içinde özlemler birikir. Kimisi imkansız bir özlem, kimisi ise bir zaman sonra geçecek olan özlemdir.

Siz özlediğiniz zaman ne yapıyorsunuz?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Oyle bir seyki hicbisey yapamiorsun hani aglasan bos cirpinsan bos anlatsan bos sussan bos icini yakior ama ses cikaramiosun veya yanginin sonmuor neyse ben boyle durimlarda kafa dagitirim cikar dolasir birden fazla kisiye laf atarm yani kesaj napion nasilsin cinsinden aslina bakarsan nefes alamaya bile dermanim yoktur ama dusunmemem lazm

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Özlediğim zaman kendimi tek avuttugum şey gökyüzüne bakmak oda benimle ayni gökyüzüne bakıyor yetiyor bana iste

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O kadar imkansızdır ki çok uzaktır sana ama uzaktaymış gibi görünmez öyle karmaşık bişey...
    O an hiç bişey yapılmaz aslında yapılcak, sölencek okadar şey vardır ki sadece susarsın...

0|1
    0|0
  • İmkansız olanları hayal etmem, istemem de.

0|1
    0|0
  • Fotoğraflarına kaç damla yaş sığdırdım hatırlamıyorum belki bir gün yüreğimi görür diye

0|2
    0|0
  • Çalarım, ya da gözlerimi kapatıp dinlerim...
    https://www.youtube.com/watch?v=fKBvaeSboNk

0|1
    0|0
  • Bir iç çeker susarım

0|1
    0|0
  • Gozyasi dua elinden baska bisey gelmez

0|1
    0|0
  • Öpmediğin sarılmadığın koklamadığın birini özlemek ölümü özlemek gibidir seni bitirir.

0|1
    0|0
  • eve kapanırım ve sadece tek başıma vakit geçirip müzik dinler kahve içer ve kitap okurum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendimi dizginlerim. kafa dağıtıcı şeyler üzerinde yogunlasirim

0|1
    0|0
  • Sigara içerim.

0|1
    0|0
  • imkansız diye birşey yoktur. sadece zamana ihtiyaç vardır. imkansızlık, insanların mars'a ve ay'a gitmesiydi, onuda başardıklarına göre, zamanla herşeyin olacağını ispatlamşlardır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...