Babamı hiç doya doya öpemedim. Neden?

Babamın kalkıpta beni öptüğünü sadece bir kaç kez hatırlıyorum. Bilmiyorum aileden gelen birşeymi ama ben babama diğer insanlar gibi utanmadan sıkılmadan çekinmeden sarılmak istiyorum. Oda çekiniyo bende aşamıyoruz bu durumu beni sevdiğini biliyorum ama artık ben bu durumun değişmesini istiyorum!

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunu okurken kendimi düşündüm ve evet aynı durum dedim. Kendiliğinden bir kez gelip öptüğünü hatırlamam ben sarılırım. Babaların bazıları böyledir genelde aile görmemiş küçük yaşta ailesini kaybetmiş insanlar, çok çalışan babalar böyledir. Sana bir tavsiye; bırak bunları düşünme. babandır atandır candır keza ana da öyle. her fırsatta sarıl öp ananı babanı. Allah göstermsin bir durum olsa insan ölümüne pişman olur bu günler için. Doya doya sev aileni bırak bu anlamsız düşünceleri ailen onlar yabancı değil göster sevgini onlar göstermese bile karşılık bekleme!!!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen girisken ol, ona yakin davran. Eger seni sevdigini biliosan bu durumdan inan mutlu olacaktir.
    Bak benim babam sabahlari yatagima gelir kucagima girer, sarki acip dans ederek kahvaltiya uyarir😄
    Ama dayim cocuklarini cok cok sevmesine ragmen hep uzak durur. Cocuklari bir öpse ama cok hosuna gider. Sen ona yakin olmayi dene belki faydasi olur:(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• git direk sarıl Beklemekle olmaz

1|0
    0|0
    • Bu nasıl adet Kız babaya baba kıza sarılamıyo görünmeyen duvarlar yüzünden Yık bunları Sarıl gitsin baban o senin

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende öpmedim panpa öyle pek sevmem öpmeyi sarılmayı

1|0
    0|0
  • Toplum yapisindan

1|0
    0|0
  • Bende babamı öpmekten bıktım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...