Mutlu ya da mutsuz olduğunuzda nedenini düşünüyor musunuz?

Bazen neden mutlu ya da mutsuz olduğunu anlayamıyorsun. İçinde bir anda mutluluk ya da mutsuzluk oluşuyor.

Bunun nedenini düşünüyor musunuz sizde?
Bulabiliyor musunuz peki?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Dúşünüyorum bazen nedensiz olduğunu fark ediyorum.
    Bazen de çok büyük nedenler oluyor bu mutsuzluk yetmez buna diyorum

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Şu yaşıma kadar bunun nedenini bulamadım. Bazen çok mutluyken, birden bire acıların çocuğuna bağlıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hiç bir şeyin nedensiz olmadığını düşünen biri olarak mutlu ya da mutsuz olduğumda da sebebini hep yoklarım belki bazılarını üstünden biraz zaman geçtikten sonra bazen de kabullendikten sonra anlarım çünkü özellikle mutluluğumun biri tarafından olduğunu kabullenmem biraz zaman alıyor :)

0|1
    0|0
  • O bazen bir anda olan mutsuzluklar aslında hayatımızda yolunda gitmeyen bişeyler vardır ama bizler inada yolundaymış gibi kendimizi kandırdığımız için belirli zamanlar ara ara mutsuzlukla gösterir kendini...

0|1
    0|0
  • Mutluysam ne ala... Daha çok mutsuzluk varsa neden boyle oldu derim, faturasini bisekilde kendime keserim. Böyle durumlarda iğneyi başkasina, çuvaldizi kendime kafasindayim

0|1
    0|0
  • Kendimi sorguluyorum sebesiz mutsuzluk yaşadığım zamanlarda umursamamaya çalışıyorum.

0|1
    0|0
  • Düşünüyorum tabii
    Nedensizce mutsuz olduğum zaman kendimi boşlukta hissediyorum bu yüzden o zamanlarda yapacak bir şeyler bulmaya çalışıyorum

0|1
    0|0
  • Ya aslinda dusunmek lazim ama ben genelde o ruh halime gomulup kaliyorum dibine kadar yasiyorum mutsuzlugumu sonra kendiliginden geciyor

0|1
    0|0
  • Evet düşünüyorum ve bence bunu olgun kişilikli insanlar farkediyor. ve bu bendede var aniden bir mutlusun, bir mutsuz oluyorsun ve bunların sebebi yok.. buna bipolar bozuklukta denir tıpta ama bence bu bir farkındalık durumu , bilinç altında yatan şeylerden dolayı bu hislere kapılıyorsun ama nedenini bilmiyorsun

0|1
    0|0
  • Düşünüyorum. Bazen bulamıyorum,, bazen buluyorum.

0|1
    0|0
  • evet hep düşünürüm ve genelde de bulurum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok derin ve kapsamlı soru ya.

Düşünmeme gerek yok biliyorum diyim geçim.

0|1
    0|1
  • ben buldum
    herşeyin onun iradesinde olduğunu kabul etmemek bu bilmek veya öğrenmek değil ancak idrak ettiğinde ve tasdiklediğinde anlayabileceğin bir durumdur

artık mutluyum hayattan gelen hiçbir şey allahın izniyle beni üzemez
    yeter ki ben karakterimden fire vermeyeyim

0|0
    0|0
  • Hayır tadını çıkartıyorum sen hiç portokalın neden portokal olduğunu düşünür müsün? ye gitsin.

0|0
    0|0
  • Dusunuyorum

0|0
    0|0
  • düşünüyorum çıkmaza giriyorum hep fazla düşünmek iyi değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...