Karınız (eşiniz) sizden habersiz kredi kartı alsa tepkiniz ne olurdu?

Sizden habersiz gidip bankadan sizin üzerinize kredi kartı alsa ne dersiniz? Tepkiniz ne olur?

Bizim burada öyle bir şey olmuştu, kocası boşanmaya kadar gitmişti ama şükür boşanmadılar..

Güncellemeler:
Arkadaşlar, soru da bilgiden eksikliğim yüzünden eşiniz sizin adınıza kart çıkarabilir gibi bir cümle kurdum.
Ve ben öyle sanıyordum. Aklıma öyle kalmış.
Benim abim benim üzerime adıma ek kart kredi çıkarmıştı, kullanmam için imzam olmadan..
Normal kredi kartı da çıkıyor diye biliyorum. 😀

0|0
1039

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kadın ya da erkek farketmez her zaman istişare içinde olmalı çiftler

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• eğer karım benden gizli kredi kartmı alıyorsa ona karım demem oda bana kocam demesin. eğer karım dediğim biri kartımı alıyorsa gerçekten alması gerektiği için almıstır ki sonunda kızamayacagım bişey almıştır. eğer istemeyeceğim bir harcama için kartımı benden gizli aliyorsa çıngar çıkar:D net mi?

0|0
    1|0
  • Lan garı gel bakım buraaaa. la benden habersiz ne işler ceviriyorsun kirarim bacaklarını. git çay demle.

0|0
    0|0
  • Benim evleneceğim kadın öyle çocuksu işler yapmaz, gelir ben kredi kartı çıkarıcam der bir öpücük kondurur yanağıma tamam derim viskimden bir yudum alır elimdeki gazeteyi okumaya devam ederim üzerimde robdöşambrımla.

2|0
    0|0
  • Sorun olmaz benim için ama kendi öder.

0|0
    0|0
  • Alsın problem yok ama banka benim adıma nasıl kredi kartı veriyor o da ayrı konu.

0|0
    0|0
  • kendin öde derim.

1|0
    0|0
  • Tartışma çıkar ama boşanmaya kadar gitmez. Eğer bişeylere ihtiyacı varsa benden benım kredı kartımı istemesinde sakınca yok ki bende veririm zaten.

0|0
    0|0
  • Kokain mi kullaniyon bebegim, onu mu ezicen hayirdir derdim :D

0|0
    0|0
  • O kartı onun dötüne sokarım

0|0
    0|0
  • kendi aldığı kredi kartının kendi ödesin derim

0|0
    0|0
  • bu onun seçimi...

0|0
    0|0
  • Kafa atarım.

0|0
    0|0
  • almısssa kullanalım bari :)

0|0
    0|0
  • tabiki bosanma sebebi olur esinden para calma gizli kart cikartma ne anlami kalir evliligin güven olmadiktan sonra bence adam hakli

0|0
    1|0
  • öyle yapan benim karım değildir

0|0
    0|0
  • Neden kızayım ki eşime ama söylese iyi olur

0|0
    0|0
  • Ben eşimi çalıştırmam. Ve kredi kartı da alamaz. Kredi kartı ben bile kulanmazken. o hiç kulanamaz Kredi kartına karsıyım.

0|0
    0|0
  • Ben ona çoktan almıştım gerek kalmazdı zaten

0|0
    0|0
  • Yok öyle ask

0|0
    0|0
  • alabilir hata yapmışdır
    lakin büyütmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 9

• Kadın bu duruma neden geldi? Aç gozlulugunden mi yoksa kocasının eşekliginden mi?

Buna gore değişir.

1|0
    0|0
  • Karisi o adamin mali esyasi miymis?

1|0
    0|0
  • Ben ek kartimin basvurusunu kocamdan habersiz internetten yaptim. Hicbisi olmadi. Hayir yani ha ondaki karttan harcamisim ha ek karttan. Amac kart cebimde dursun. Evlilikte buyutulecek seyler degil bunlar

0|0
    0|0
  • Kocamın canı cehenneme

0|0
    0|0
  • eşime haber verirdim ben olsam vermesem de kızcak bişey yok kötü bişey yapmıyorum sonuçta

0|0
    0|0
  • Ne var bunda anlamadım alırım yani ben para benim sonuçta aldığımı söylerim tabiki ama izin istemem

0|0
    0|0
  • İsterse baban olsun kimse başkasının üzerine kredi kartı cıkaramaz. Öyle nin yetki yok

0|0
    0|0
  • hicbisey

0|0
    0|0
  • Kocam degilmi alsin ne var

0|0
    0|0
Yükleniyor...