İçim sıkılıyoooooor?

Üni 1. Sınıfım. Dışarda okuyorum ailemi aylardır görmüyorum. Çok özledim yaşadığım yeri. Gittiğimde 4 ay olacak görmeyeli. Ve daha bir ay var gitmeme. Üstelik sınav da var bir ay sonra. Strese giriyorum. Yatay geçiş istiyorum. İlk sınavjm iyiydi. Bunda da yapmak istiyorum. Ama ilk çalıştığım konuları falan unutuyorum. Sürekli tekrar edince hatırlıyorum. Neden Unuttuğumu çözemedim. İçin çok sıkılıyor. Sevmiyorum burayı herkes çok samimiyetsiz. Sadece bir oda arkadaşımı seviyorum o kadar. Ne yapıcam depresyona girdim galiba :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ailen önemli ama geleceğin daha önemli bu yüzden İstanbul'da kaliteli bir üniversite kazanmaya bak şirketler İstanbul dışında üni okumuş birini kolay kolay kabul etmez

0|0
    0|0
    • Tıp okuyorum. Şehir önemli değil yani. Ailemin yanına döniyim yeter. Bıktım buradan yurt hayatından samimiyetsiz insanlardan. Geçmek istediğim okulda eski arkadaşlarım falan da var buradakilerden nefret ediyorum.

• Burada imkanı yok ya ilk seneden nefret ettim beş sene daha nasıl katlanırım.

• hangi şehirdesin ailen nerde

En İyi Kız Görüşü

• Girme baska sehire git

0|0
    0|0
    • Yatay geçiş dimi

• Ailemin yanını istiyorum ben eğitimi de iyi geçme ihtimaşim de yüksek eski arkadaşlarım da var. Biçilmiş kaftan yani. Ama üstümde bir rehavet var çalışmak istemiyorum

• Anladim ben bile ailemden uzak olcam almanyada yasiyom türkiyede okicam her neyse aliscas artik sen okulunu bitir amasya iyi ya da amasyaya git

Erkekler Ne Diyor 3

• Welcome to the University Life

0|0
    0|0
  • müzik türlerini değiştir ruh halın ona göre şekıllenır.

0|0
    0|0
  • Bende agliom durfuk uere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...