Saçım çokmu garip veya çokmu güzel?

öcelikle size bir soru yolda kıvırcık ve bonus saçlı bir erkek görseniz ilk düşünceniz ne olur? (erkek kız fark etmez cevaplayın)

Benim saçım bonus ve yolda olsun okulda olsun yanı kısacası çoğu ortamda baya dikkat çekiyorum böyle bildiğin gelengeçen bakıyor, artık kendimden şüphe etmeye başladım bişemi var diye. yeni tanışıp konuştuğum kişiler ilk dakkadan saçımı soruyor aa ne güzel diye. ama bazılarıda yolda cins cins bakıyor neyse uzatmiyim. sizce değişik olduğu içinmi bakıolar yoksa kötü durduğu içinmi? şimdiden cevaplarınız için teşekkürler :)

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence güzel bişiy bende gördüğümde bakıyorum, farklı olmak her zaman iyidir. Bu özelliğiniz kullanın (: Çekinmeyin ya da üzülmeyin.

0|1
    0|0
  • bence çok tatlı dururyor :) bu senin ayrıcalığın :)))

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim :) zaten bende öyle diorum özelim diye. ama bazıları cins cins bakıyor :(

• değişik olduğu için bakıyolardır ben kıvırcık sevmem ama kıvırcık erkek seven cok kız var onlarda begendigi icin bakıyodur

0|1
    0|0
    • zaten tanıştığım insanlarda bırakmıo bidaha :)

• bazıları direk saçıma dokunmayı istiyor hadi kızlar şeyapsa nesede erkeklerde sevio bir garip oluyom

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...