Ne yapmaliyim buna bir cagre?

annem bana sinirlendiginde hemen dovmeye basliyor dovdukten sonrada evden atiyor sonra bende kapinin onunde bekliyorum yarim saat sonra sesleniyo gec iceri diyor sonra hakaret ediyor, odami ben fazla duzenli tutmam ama girdiginizdede odam sizlere duzgun gorunur annem beni hep uyarir odam konusunda bir gun odami daginik gordu ama temizdi o kadar daginikta degildi sonra yine dovdu ellerim9i bagladi bendede klostrofobi var ipi acmaya calisiyorum falan agliyorum annem beni 15 dk ellerim bagli bekletti sonra acti yine beni evden kovdu sonra yine cagirdi, bugun yine dovdu bu sefer annemin sacini yapiyordu ikidebir annem sac yaparken karisiyodu sonra anne dedim boyle baski altinda olunca yapamiyorum dedim sonra annem dediki ver ben yapiyim sonra bende odami toparlamaya gittim 10 dk sonra annem beni cagirdi elinde terlik dediki gec kenara sonra dediki ne kusup gidiyorsun dedi sonra bende dedim ki anne odami toparlamaya gittim dedim anemde hayir dedi falan yine dovdu elinde duzlestirici vardi yakiyimmi dedi seni falan ben yine agliyorumm.
ne olur bana cozum noktasi gosterin ben birde mide hastasiyim stres falan yasak annem bide gecmiste annem psikologa gitti tedavi gordu yine basladigini zannediyorum annemin psikolojik rahatsizligini ona nasil soyleye bilirim anne psikologa git diye bide garibime giden sey beni dovdukten ben uzgun oluyorum ve bana diyor ki ne oldu kustunmu

• bana yardimci olurmusun
    100% (4)100% (2)100% (6)Oy Ver
  • kendimimi oldurmeliyim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• psikolojik sorunları var baban yok mu aileden başka birisi yok mu? psikolijk destek alması gerekir. bunu ailenin diğer üyeleriyle de birlikte konuşmanız gerekir. psikolojik destek almak istemeyecek karşı çıkacaktır. sinirlenecektir. fakat eğer sana destek olacak diğer aile üyeleri de varsa çoğunluk olursanız belki daha kolay ikna edebilirsiniz. yoksa ikna etmeniz gerekiyor. aksi takdirde bu durumu ilerleyebilir. bunun dışında evde psikolojik destek alabilir. yani bilmiyorum benden bu kadarı gelir. bunların dışındaki durumu söylemek istemiyorum ama iş kötüye giderse sana zarar verebilir. bir an önce önlemini al. psikoloji bölümünden randevu alın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Baban yok mu acaba babanla konus ya da baska bir akraban ile olmadi hastanelere polise basvur annenin psikolojisi bozuk bu yüzden dennkide bozulabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sirtini dayayabilecegin bir akraban varsa sirtini ona daya, annenin kalbini kirma, ona öf bile deme ama bu kadar yüz verme kendini ezdirme, 18 yasinda koskoca kizsin agirligini koy ama akillica davran, dayak yeme karsilik ver, Allaha dua et o senin yardimcin olur. Bu arada hangi sehirdesin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Annenin acil psikolojik yardim almasi lazim yoksa senin de psikolojini bozacak. onun gitmesi icin ise beni doktora götürür musun diye sor. sen gidermis gibi yapinca dr onuda tedaviye alir

1|0
    0|0
Yükleniyor...