Şu sitede ki en büyük trollerden biriyim :D ama daha kimse?

Bunun farkında değil çünkü hep gizliyim xd xd xd :D
Sizce de çok troll biri değil miyim? Sizinde trollükleriniz oldu mu? Olduysa en büyük trollüğünüz ne? Tüm hasta beyinler toplanalımmmmmmmm !! :D

Güncellemeler:
www.kizlarsoruyor.com/.../q4418213-arkadaslar-lutfen-yardim-edin-ne-yapacagim-ben

Bu sayfada yorum atan benim gülen adamlı olanı :D
Aşağıda bir egoist var ona gelsin;
İster gizlide takılırım ister takılmam bu seni ilgilendirmez ! , ek olarak kendini bu kadar bir şey sanmanda ayrı komedi. Aslanımmış peh , evet aslanım doğrudur ancak egoist bir kedi olacak kadar da düşmedim. Gerçi bunu anlarmısın bilemem de işte , al sana xd şimdi uza bu başlıktan naşşşşş

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Ben tanıyorum seni. Bir halta yaramaz adamın tekisin. Üslubundan tanıdım şekerim arada üslubu değiştir bari.

0|1
    0|0
    • Xd , işe yaramaz adam bunu beğendi ve sen işe yaramaz bayan , bu görüşünün beğenilmesi köpek gibi hoşuna gitti. Şimdi sie.

En İyi Erkek Görüşü

• Oyşş çok trolsun keşke benim olsan kanks

0|0
    0|0
    • Yavaş gel mübarek , trollüz dediysek bizimde bir şanımız var.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Bundan sonra butun sacma yalan abarti sorularda seni sorumlu tutucam gizlicigim😁

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aferin tebrikler çok büyük iş başarmışsın "xd" ile gülen arkadaş.

0|0
    0|0
    • O nickle benim xd lerimi mi eleştiriyorsun xd

• Yaratıcılık? Prezarlatif sladğsldplsağdlasğpldasğplfpağkfsğakfas demekten başka birşey gelmiyor içimden kusumara bak ma , prezarlatif doğan bey.

• Konuşacak bir şeyin yoksa boşa zırlama aslanım hadi. Git gizliden takılıp gülen adamın fotolarını atıp troll olduğunu sanmaya devam et.

• ben seni görüyorum :)

0|0
    0|0
    • Olabilir , sıkıntı yok. Bu arada alakasız görüş diye şikayet ediyorum seni xd

Yükleniyor...