"Çocuğumun asla şunu yapmasına izin vermem." dediğiniz bir kısıtlama mevcut mu?

Yaptığınız, pişman olduğunuz ve çocuğunuzun asla yapmasını istemediğiniz bir kısıtlama mevcut mu kafanızda?

Neye izin vermezseniz?

0|0
15|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim yan binada bir adam var her akşam 50 kere çocuklarını eve çağırıyor öyle baba olmaz olsun 1 kere hadi 2 olsun 2. dediğimde hemen evde olacak söz dinleyecek.
    Çocuk bu tabiki oynamak ister ama her şey düzenli zamanında bir şekilde gitmeli ben onu bir konuda uyardığımda ciddiyetsiz davranmamalı :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kısıtlamam. Çok kısıtlandım çünkü. Yaşasın kendi tecrübe edinsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yaptığım her şeyin arkasındayım. Şu ana kadar aman aman pişmanlıklarım yok. Çocuğumun ise sigara ve alkol içmemesini isterdim. Belkide yaptığım en büyük hata bunlar :)

1|0
    0|0
  • Kötü yönleri söylememize gerek yok ama iyi görünüp aslında çok kötü olan bilgisayar bağımlısı olmasına izin vermezdim, başta oyunlar. Gerekirse anlaşma yapar ortak nokta bulurum ama onun pc başında hayattan kopmuş bir birey gibi yetişmesine asla izin vermezdim.

1|0
    0|0
  • Adam satmasın yeter :)

1|0
    0|0
  • Hayallerinden vazgecirmem onu yapmam cocugu benim istedigim gibi sekillendirmem o kendi seklini alsin isterim kisitlama yapmam ozgur yetissin

1|0
    0|0
  • İnşallah çocuğum olursa onu İslam ahlakıyla büyütmek istiyorum eşimle birlikte tabi. Sadece namazlarını aksatmamasını isterim. Zorla değil gerçekten olması gerektiği gibi.

2|0
    0|0
  • Allahın izni ile hiç silah tasimayacak ve cinayet islemeyecek.

2|0
    0|0
  • sigara içmesine izin vermem ve saygısızlık yapmasına kızsa mesela çok açık giyinmesine küfür etmesine şiddet kullanmasına vs.

2|0
    0|0
  • Kötü alıskanlıklar

1|0
    0|0
  • Asla sigara alkol alamaz.
    Asla arkadaşlarla kafeler de 20 yaşından önce gezemez.

1|0
    1|0
  • Sigara içmesine asla izin vermem. En azından benim evimde içemez gitsin evlendiğinde ayrı eve taşındığında içsin.

1|0
    0|0
  • Alkol ve uyuşturucu/uyarıcı madde tüketmesine.

3|0
    0|0
  • inş 2 erkek istiyorum ikisinede kısıtlama çok az getiricem

1|0
    0|0
  • Şımarık olmasına ve kıskanç olmasına izin vermem

1|0
    0|0
  • Kısıtlamak çocuğu engeller.

1|0
    0|0
  • 18 yaşına gelmeden bir kızı hamile bırakmasına asla izin vermem

0|0
    1|0
  • mevcut

0|0
    0|0
  • kendini üzmesine

0|0
    0|0
  • Aşırı derecede internet ve teknolojik cihaz kullanımı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Her yere tüküren küçük cocuklardan hep nefret etmisimdir
    Benim cocugum yapamaz

2|0
    0|0
  • asla demem panpa söylerim öğretirim yapmaz zaten örneğin saygısızlık gibi

2|0
    0|0
  • Teknoloji esiri olmasını asla istemem sokaklarda eğlenerek butusun paylaşmayı arkadaşlığı ogrenerek buyusun isterim

3|0
    0|0
  • bir çocuğum yok ama onu doğurduğum için onun sahibi olmuş olmuyorum hata yaparak öğrenmeli uyarılarımı yaparım bilinçli büyütüceğim için zaten doğru kararları kendisi verir

2|0
    0|0
  • bir kızı kandirmasina izin vermem pataklarım onu

2|0
    0|0
  • İzin vermem diye bişey yok çok katı olursam yalan söyleyecek saklayacak yine yapacak. Çok yumuşak davranırsam her istediğine evet dersem bu sefer çığrından çıkacak çocuk yetiştirmek çok zor o orta noktayı bulmak çok zor bu yüzden çocuk yapmamaya karar verdim.

1|0
    0|0
  • Sosyal medya kullanmasi

1|0
    0|0
  • Buyuk konusup basima getirmem xd

2|0
    0|0
  • Gece dısarı cıkamaz erkek bile olsa

2|0
    1|0
  • Haram olan her sey.
    Icki zina kumar vs vs

2|0
    0|0
  • Kilo almasins izin vermem sonra cok ugrastiriyo :D onun disinda sonunda olum olmadigi surece kendi hatalarini yapsin kendi tecrubesini kendi kazansin

1|0
    0|0
  • Asla mutsuz olmasına izin vermem.
    Asla korkmasına izin vermem.
    Asla güvensiz olmasına, yanlız hissetmesine izin vermem.

1|0
    0|0
  • oldugunca teknolojiye gec tanışması eline telefon tablet vb. şeylerden uzak durmasi

1|0
    0|0
  • ölsün umrumda olmaz

0|0
    2|1
Yükleniyor...