Kendimi çok kotu hissediyorum ne yapmam lazim?

Üniversiteye gidiyorum ailemle kaliyorum mutsuzum ders bile calismak istemiyorum disari ciksamda istediğim saatlerde eve gelemiyorum hava kararmadan evde ol diyorlar arkadaşlarımla aksam eğlenceye gidemiyorum arkadasimda kalamiyorum kendimi kapana sıkısmis hissediyorumm.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Cevap vericem ama önce ailen cok mu tutucu , muhafazakâr?

1|0
    0|0
    • Evet çok tutucu

• Tesekkurler

• Asıl ben tesekkur ederim eig icin 😉

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaşında kalıp zivanadan çıkacağına evde kalman daha iyi..

sonra anan baban tv'lere çıkar..

0|0
    1|0
  • ailen haklı. kendi kendine eğlence arama hayat toz pembe sanki

0|0
    1|0
    • Kiz olsaydin anlardin kendi ayaklarimin üstünde durmak istiyorum

• kız olmakla ne alakası var bende üniversite okuyorum ve öyle gezip tozmuyoruz kızlarda öyle

• Ben hep gezeyim demiyorum kafamin rahatlamasini istiyorum bazen sıkınti basiyorum bunaliyorum evde kaldikca kafayi yiyorum

• ders çalışmayı dene, ben de normalde üniyi dışarda okudum rahattım ev derdi yoktu ama okul bitti kpss calısıyorum şimdi onlar dır dır dertler şimdi ise sabahtan kütüphaneye gidiyorum akşama kadar oradayım güzel oluyor

0|0
    0|0
    • Kafam rahat değil gitsemde durmadan ariyolar neden geç kaldin gibisinden

• Eve gelsii dusunutolar kacta gelirsin geç kalma hava karardi araba kapimin önünde iniyor hala dir dir

• biraz sabret zamanla geçer

• ne bkeliyorsun 7 24 gezmeyeyimi üniversiteyi herkes özgürlük sanıyor.

0|0
    0|0
    • Sosyal olamiyorum

• Bazen çık ve kafa dağıt sana sorduklarındada yaktıkları baskıyı anlat isyan etmiş gibi davran fakat fazla ileri gitme 2 konudada.

• Peki teşekkürler

• Seni koruyup kollayan bir ailenin olası kötü birşey mi helal olsun onlara

0|0
    0|0
  • Ailen aşırı dindar mı?

0|0
    0|0
  • Doktora gorunmelisiniz motive edici şeyler lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yatay gecisle baska bir sehirdeki okula gitmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Onlarda seni düşünüyor ama ya :) Kızma onlara. Öğlen çık akşam 5-6 gibi gel yeter ki sana

0|0
    0|0
    • Arkadaslarim bir yerlere gidiyorlar eglniyorlar ve özelde okuyorum küçük düşürülüyorum

• Zor oluyor gerçekten ben üniversiteyi dışarıda okudum ama mezun olup eve döndükten sonra aynı senin durumdayım. Başka bir üniversiteye geçiş yapma şartlarını zorlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • :( peki görüşün için tesekkur ederim

• En güzeli... biz gittik uzaklarda okuduk da ne oldu. Hayatım mahfoldu herşeyimi kaybettim... bende zamanında ailemden uzağa gideyim dedim ama şu an o kadar pişmanım ki. Başıma gelmeyen kalmadı. Eğer birgün kızım olursa yemin ettim dizimin dibinden ayırmycam ve şehir dışında asla okutmycam. Çok şanslısın. Senin yerinde olmayı isterdim.

0|0
    0|0
    • Arada arkadaşlarımla cikmama gezmeme izin versinler çok mu şey istiyorum
      ?

• Gezmende sıkıntı yok. Onlara bunu anlat. Fakat kalma kimsede. Herşeyin başı böyle başlıyor. Arkadaşta falan kalma sakın. Aileni dinle. Emin ol tertemiz kalcaksın pisliğe batmycaksın.

• Peki teşekkürler

Yükleniyor...