'Cool' görünmeye çalışan insanlardan siz de nefret ediyor musunuz?

'Cool' görüneyim diye kimseye yüz vermezler. Ayrıca bencilin tekidirler. Bir şey anlatırsın yüzüne bakmazlar ya bir de. Bildiğin ukalanın alasıdırlar. Oysa içindeki insan başkadır, sırf ilgi uyandırmak için böyle davranırlar. Yapmacıktırlar bildiğin, kuru yapmacık. Korkağın tekidirler hem de. Ama gerçekten 'cool' olanlardan söz etmiyorum. Onların yapısı öyledir. Yerine göre samimi davranmasını bilirler, her an buz gibi değillerdir ve alçak gönüllüdürler. Mantıkları kadar en az duygularıyla da hareket etmeleri gerektiğini çok iyi bilirler...

• Evet, nerede görsem kaçarım.
    86% (19)83% (20)85% (39)Oy Ver
  • Hayır, bence gayet havalılar.
    14% (3)17% (4)15% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Cool insanlar cool olmak için çabalamaz doğal olurlar. Samimi bir şekilde yaklaşırlar. Cool kişiler özenilen kişilerdir, soğuk olan ukala kişilere kimse özenmez.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle insanların canı cehenneme nefret ederim hayatımda hiçmi göç sevmediğim insan tipidir aynı fikirde olmamıza sevindim 😄😄 ve önemli bir konuya değindin tebrikler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hak veriyorum. Burada da bir kaç tane var. Bunlardan her yerde var. Takma.

1|0
    0|0
  • evet nefret ederim

1|0
    0|0
  • Hiç işim olmaz valla kibirli insan babam olsa yüzüne derim bu kibiri bırak senden büyük Allah var 1 gün tuvalet ihtiyacını yapamasan ölürsün neye bu havan kibirin?

1|0
    0|0
  • coolu çok yanlış anlamışlar ama kızlarda cool erkekleri umursamaz biri olarak görüyo ve peşinden koşuyo yalan değil bizim erkeklerde öyle görünmeye çalışıyo ki ilgi görelim napsın adamlar siz cool cool diye ölüp biterseniz onlarda cool görünmeye çalışırlar biraz mantık lütfen

0|0
    0|0
  • Ben kimseyle konuşmadığım için okulda cool ilan etmişlerdi beni :D kendim istememiştim ama tipim böyle çok sosyal değlim :)

0|0
    0|0
  • Ne de güzel anlatmışsın.

0|0
    0|0
  • Dogal olacaksın doğal kasmaya gerek yok gideceğin iki metre toprak

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben de sevmiyorum sevimsiz geliyor.

1|0
    0|0
  • Bizim fransizcasi cool cocuk ama cok da tatli muhabbeti vardir mutevazidir yanifdjsgfds

0|0
    0|0
  • Bu Cool olmak demek değildir ve cok itici bir durum. Böyle insanlar pek sevilmezler genelde

0|0
    0|0
  • Bugünde çok cool'um keke.

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Özentileri sevmem ama cool insanlar bambaşka.

0|0
    0|0
  • Sevmem yapmacık geliyorlar

0|0
    0|0
  • Yapmacık davranışları olan insanlardan uzak dururum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...