Babam sonradan olan dindarlardan ve çok pis yemek yiyor. Çok seviyorum ama bazen dayanılmaz oluyor. Ne önerirsiniz bana?

Babam sonradan olan dindarlardan.Önceden rakısı masasından eksik olmayan, eve sarhoş gelen bir adammış.Çalışkandır, iyidir ama sonradan gelen bu özelliği çevresini çok eleştirmesine sebep oluyor. Kimin ne giydiğine, ne yediğine karışıyor. Genç bir kız kardeşim var özgürlüğüne düşkündür, istediği gibi giyinmek ister ama kıyafeti yüzünden durmadan sorun çıkarıyor. Yaşadığımız yer hiç böyle şeylere takılan insanlardan oluşmuyor. Dışarı çıkmak istesek dünyanın lafını ediyor. Asla bir şeye ilk cevabı tamam olmaz. Hep hayır der ve zorlamanla etmek zorunda kalırız. Yaşım 23 ve istediğim yere gidemiyorum bile. Benim kıyafet sorunum yok. Usturuplu giyinirim bu konuda sıkıntımız yok ama benim sorunum çok pis yemek yiyor olması. Sofrada gözlerimi kapatmak zorunda kalıyorum. Artık midem kaldırmıyor.Çok seviyorum, Allah yokluğunu göstermesin ama bazen dayanılmaz oluyor. Ne önerirsiniz bana?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...