Ne yapacağımı bilmiyorum bana akıl verin ygsye hazırlanıyorum?

şu an bir ilişkim var karşımdaki kişi bana bağlanmaya başladı karşımdaki kişiden hoşlanıyorum bir şeyler yaşamak istiyorum ama ygsye hazırlanıyorum. Kendimi derslere vermeye çalışıyorum ama çok eksiklerim var bir yandan da ona güvenmeye çalışıyorum ama birazcık anlam veremediğim şeyler de oluyor karşı komşusu ona mesaj atıyor ve bugün karşı komşusu kötü olmuştu onun yanına gitti arkadaşının da sevgilisi var arkadaşını da bir kadın öpmüş bunu sevgilisine söylememiş. Zorla öpmüş. Arkadaşı böyle diye o öyle olacak diye bir şey yok ama kafam karışık. Bir de geçmişte çok canım yandı ne yapabilirim :( Tıp istiyorum bir de. Kendisi garsonluk yapıyor lise mezunu ama hoşlanıyorum ama ygs sınavı da var bir taraf ile daha çok ilgilenmek zorunda kalıyorum yani derslerimle bu sefer birbirimize vakit ayıramıyoruz ve daha buluşmadık. İnternetten tanıştık.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Daha buluşmamışsın, tam anlamıyla tanımıyorsun bu kişiyi... Tıp istiyorum diyorsun, çocuk lise mezunu... sınavım var diyorsun, çocuk ile ilgileniyorsun...
    Ayrıl gitsin. Önünde ki sınav her şeyden önemli. Senin geleceğin buna bağlı. Daha tanımadığın kişi için hayatını riske atmaya değmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Önce bir buluş, yuz yuze tani da ondan sonra geleceginizle ilgili dusuncelerin netlesir...

Ayrica iyi giden bir iliski senin ders calismani olumsuz etkilemez. Aksine mutlu hissedecegin icin motivasyonun artar..

0|0
    0|0
  • Bence bir ilişkiye bu kadar soru işaretleriyle başlanmaz ve eğer sen böyle düşünüyorsan aranızda çok güçlü şeyler yok. O yüzden maceraya atılmanın anlamı da yok.

0|1
    0|0
  • Bence biraz sabret. Eğer çocuğu seviyorsan ve de çocukta seni seviyorsa anlayış gösterilir. Bunun yanında komşuyu falan takma hiç. 2.5 ayın var tatlım. Sabret. Ve sınavın bitince işlerin şekillenmesini bekle. :)

0|0
    0|0
    • ama çocuk başkalarına dönerse onunla az ilgilenirsem

• ben ayrılayım mı? :(

• Bu kadar rahat ayeılabilmeyi düşünüyorsan ayrıl gitsin. Kendini gerçek olmayan sevgi işleriyle oyalama.

• cocuk seni düşünüyorsa zaten senin derslere çalışmanı ister rahat bırakır sınav sonunda birlikte olursunuz bence ondan biraz iyi niyet iste şurda sınava 2 ay kaldı 5 aysonrada lys bitcek bu sınavlar senin hayatını belirliyecek hizmet mi ediceksin hizmet edilenmi olucaksın

0|0
    0|0
  • Tıp istiyorsan en ufak olayda aklına takılacaktır sevgilin ve bence tıp zor alternatif bölümler de düşün her ihtimale karşı hüsrana uğrama yani...

0|0
    0|0
  • ygs sınavını olana kadar bekle zaman iste ondan sorun düzelir :)

0|0
    0|0
    • nasıl bekleyim ondan ayrılayım mı?

• ayrılma. sadece durumu açıkla. ygs sınavını kazanmam lazım onun için seninle biraz ara verip derslerime odaklanmalıyım de ;)

• Otur dersine calis istedigin yeri kazan sonra napacaksan yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşver ya herkes hayatına baksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...