Aşk evliligi yapmadıgım icin pisman olmaya başladım?

Lütfen beni yargılamayın zaten bunalımdayım. Eşimle ben 19 yasindayken görücü usulu evlendik. Evlendigimizde okula devam ediyordum mezun oldum çalışmaya başladım eşimi hiç sevmedim çünkü annem başta olmak üzere ailem bana evlilik aşkla yürümez saygı ile yürür diyordu. Eşime kaç kez söylememe ragmen hala benimle ilgilenmiyor öpmüyor sevmiyor 2 güzel kelimeyi yan yana getirmiyor. Bunun kavgasin belki 70 kez yaptık. İlgi ilgi ilgi istiyorum diyorum. Herneyse çalıştıgım işyerinde bir adam vardı. 30 olmama ragmen beni ilk kez gordugunde 20 yasinda çıtırmısım gibi asıldı bende evliyim dedigimde pardon ozur dilerim dedi zaten ama çok hoşuma gitti sadece guzelsin demedi. Ne biliyim ilgi gösterdi. Gecen salı işe gitmedim. Ertesi gün hastamiydin nasilsin diye mesaj atti facebook'tan. Bana eşim bile bunu sormamisti. Birsey olunca gercekten merak edip gercek ve mantikli çözümler ariyor. Yine soyluyorum biz bisey yapmadik sevgilide degiliz.

Benim eşimle olan evliligim bitmiş mi? Bundan sonrasinda ne yapmaliyim? Yargilamadan lutfen beni kendi yerinize koyun?

0|0
1019

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...