Psikolojim çok bozuk kafayı yemek üzereyim?

Yalnız başımayken çok iyiyim yalnızlığa o kadar çok alışmışimki.. ama sosyal hayatta bir hata yapsam veya işte kendimi rezil olmuş gibi hissetsem en ufak şeyde hayattan kopuyorum depresif ruh haline bağlıyorum böyle uyuşturucu içesim geliyor kederli şarkılar dinleyesim geliyor uzun zamandır yoktu bu kafa ne bileyim mutluydum ama görüştüğümde pek kişi yoktu yalnızdım alışmıştım hiçbir şeyi takmıyodum ama yalnızlığa alıştım demekki çevrem kalabalıklaşmaya insanlarla iletişimim artmaya başlayınca sürekli kendimde hata aramaya başladım yani yok rezil oldum yok yanlış bir şey dedim yanlış birşey yaptım kendimi hep ezik gibi görüyorum yani ciddiye alınmayan birisi gibi eski arkadaş ortamımda böyleydim çünkü çok iyi niyetli ve rahat espirili oldugum için ciddiye alınmazdım pek. bu gibi düşüceler hep kafamda ve bu dahada efkarlı bir ruh haline sokuyo beni canım sadece uyuşturucu ve alkol almak istiyo mesela şu an çok kötüyüm çabuk etkileniyorm :((

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikiyatriye gitmelisin bu tur sorunlar kendi kendine gecmez malesef bnimde sorunlarim var kemdimden biliyorum. Bu yorumu farkli gozle bakip bu acidan psikiyatriye gitmeyi yanlis anlama lutfen.
    Kimse sana yardim edemez.. en buyuk dusmaninda sensin.

0|0
    0|1
    • psikiyatri ne yapacakki dert dinleyip internette okudugum şeyleri söyleyecek ya da bana bir ilac verip ona bagımlı yaptırcak

Erkekler Ne Diyor 1

• Git istediğin gibi yaşa bir kere yaşıyosun bu hayatı ye iç eğlen keyfine bak takma kimseyi

0|0
    0|0
    • takma diyosun evet takmıyorumda bazen elimde olmuyo işte normalde rahat olsamda dışarıda birisiyle konuşmaya giriceksem falan mesela nedensiz heyecan yapıyorum elimde olmadan takıyorum heralde o yüzden sacmalayabiliyorum düşündükce daha kötü oluyosun zaten

• Rahat ol kimse için değişme seni kabul eden öyle etsin ve heyecan yapacak bişey yok bence kendine güven konuşurken filan bu durumu atlatmaya çalış yoksa ileride sana zarar verebilir bu takıntın

• Ya biliyorum çok kötü birşey normalde böyle değilim ama bir kere mesela güzel bir kızla aynı ortamdayken böyle kendi kendime heyecanlanmaya yutkunmaya başladım göz göze gelemedim sanki krize giriyodum daraltı bastı düşündükce daha kötü oldum neden bilmiyorum arada böyle şeyler oluyo bazen cok rahatken bazen böyle nöbet geçiriyorum sanki o an bitsin diye dua ediyorum kafama silah dayamışlar sanki :D

Yükleniyor...