Yıl değil 2016 2036'da olsa değişmez dediğniz şeyler neler?

Evet gençler kaç yıl geçerse geçsin asla değişmez bende diyeceğiniz şeyler nelerdir? Bende şu adama olan hayranlığım asla değişmez.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• insanların kafa yapısı , abazalar, ve KS nin her türden (nasılm cı, aşk böcüğü, dindarı solcusu, sağcısı) Halkı değişmez yılların değiştirdiği 2 şey var oda yaşlılık ve dert bugün 19 yaşındayım Allah izin ve ömür verdiyse seneye bugün 20, 10 sene sonra bugün 30 ,20 sene sonra bugün ise 40 yaşında yolunu yarılamış orta yaşlıdan biraz daha yaşlı bir insan olacağız böyle düşününce gördüm ki hayat ne kadar da kısa bu kısa zaman diliminde dertleri tasaları kafaya takmaya değer mi be abicim sen söyle? şimdi nereden çıktı dert diyeceksin az önce ks de bir soru gördüm derli bir insan içini dökmüş bende aynen yukarıda dediğimi dedim dert sen istesen de bitmiyor şu hayatta siz gün geçmiyor önemli olan dertlerin le beraber mutlu mesut yaşayabilmek öbür türlü bu kısacık olan hayatı da kendine zindan edersin.. Benim kendim bulduğum bir sözüm vardır.. ''Küçük şeylerle mutlu olmayı bilemezsen hiç mutlu olamazsın çünkü Hayatta seni gerçek olarak mutlu edecek büyüklükte bir olayla hiç bir zaman karşılaşamayacaksın'' ben hayatta mutlulukların hiç bir zaman gerçek mutluluğu yansıtmadığını düşünürüm büyük şeyler le mutlu olmak istiyorsan mutlu olamazsın bence ve bunun konuyla alakası da şu Değişim Mutluluk ile olur mutluluk ise hayatı sevmek ve yaşamayı sevmekten küçücük şeylerden bile mutlu olmaktan geçer eğer yıllar geçiyor da sizde bir değişim yoksa muhtemelen mutsuz bir insansınız.. bakın mesela ben bu yorumu yazdım okun sa da okunmasada mutlu oldum..:)

0|0
    0|0
    • Dostum çok uzun ama haklısın sanırım. Saçma bişey olsa bu kadar yazmazdın heralde :)

• zihniyetler..

0|0
    0|0
Yükleniyor...