Niye erkekler hep daha kıymetli, daha büyük hep aylelrrimizde daha çok saygıyı ve serbestliği alirlar v kızlar hep ezik?

Türkiye gibi yerde açık düşenler yok. Çok biktim. Ve bkre olmayan şerolar bakre istiyorlar, kızlar kendi kızlığını al, bu Şerefsizlere bırakma. Herşeyde ayrımcılık var anasını satiyim. Biktim. Turk genelinde , aile ler Kızlarini evde temizlikçi gibi yapsin, erkek kardeşleri de bik fok yapmazlar, ve 99% her Türk aylede. Kültürümüz de kızlar ev kadınlar olucaga mantıkla (evlenecek yaaa) evde hizmetçi gibi yetiştiriyorlar. Tamam kendi pisliğini temizlemek de mecbursun, ama başkalarin? Kardeşlerin pisliklerini mi hep temizlicegen? Çay servis ci olup, 24/7 hizmetçi gibi olmak. Evde susup, ev temizle, annenin günlerine git, şuna bunla servis et, gülücük maske giyinip, annenin çevresinde konuş, hatta kendi uyumsagaldigin arkadaşlar ettme. Cici kizlarla arkadaş eşinin, anasının ettiğinden ayrılmayan kızlardan. Erkek ler de bir fok a yaramıyor. Biktim. Erkeklerin hepsi köpek. Anca edep yerinle düşünüp evde hizmetçi olacak, çocuklarını bakıcı olan biri aramak da dilar. Evlenmek. İçin. Türk millete hep evlilik düşün iyor. Bütün hayatınızı evlilik mi harciyorsunuz. Ve bazen annenin arkadaşlarını konu larina kulak misafir oluyom, tiksiniyorum. Yok genç kız evlendi, ayrıldı, olan kız a oldu, tuu pek de güzeldi, şu bu, ama erkek paçayi kurtardi, çünkü sadece kadınlar pis damgası alır. Cunku eglendi. Ana erkek dul olmiyor. Her şey ler ayrımcılık var. Kadınlar a değer yok. Şimdi yeni tip erkekler çıktı, yok okumuş kızla evlenmem, ya da uni hayatı yaşadiysa. Ne alaka. Ve evlenmek de siz kızı meyve gibi seçtiyorsaniz ya, yok mavi gözlü olsun, yok zayif olsun, yok şu olsun bu, beyaz tenli ya da zengin. güzeli gitsin, sana güzel görünmesine, ve parası varsa cimri olsun ya da nasip hiç olmasın. O niyetle evleniyorsanizsa.

• hep kizin namusu, ismi herşeyi daha bakiliyor. ama erkegin ne halt yaptığına hiç bakilmiyor.
    100% (6)40% (2)73% (8)Oy Ver
  • hep hep hep.. -.-
    0% (0)60% (3)27% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• haha delridi kız siz o erkekleri severken iyi ama?

0|0
    0|0
    • Sen deli sen, bende daha beteri.

• Bak yine ayrımcılık. Kabalık sadece erkeklere özellik değil. Bende kaba olurum istersem.. Kız olduğum için sinirlenip küfür ya da kaba olamazmiyim şimdi? Sana ne.

• ben erkeklermi küfür etsin diorum? küfür eden kızların yanında ben küfür etsem bana terbiyesiz derler ama kendileri arlarında küfür ederler bayanlar kibardır ağzına yakışmaz erkeklerinde aynı

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir kadının oturacağı yer her zaman vardır, nereye oturacağını kendisi belirler.

Benim başımın üstüde müsait, abazaların oturmak istediği yerde tabisi

0|0
    0|0
  • Ataerkil sistem işte. Öğren bunları öğren, benden öğreniyorsun baba evinde öğretmezler bunları

0|0
    0|0
  • aynı kafadanız :)

0|0
    0|0
  • Feministlik yapma.

0|0
    0|0
  • Kızlar erkeklerden çokmu farksız diyede bir düşünmek lazım yakışıklı olsun parası pşsun dairesi olsun arabası olsun ayrıca ben okumamış kızla evlenmem her üni ye giden kız o haltları yemiyor saçma o yüzden öyle diyen erkelte hiç duymadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çevrendeki insanları değiştirmen lazım demek ki.

0|0
    0|0
  • Yazdıklarında haklısın böyle bir sistem olduğu için Türk kızları her konuda mağdur oluyor ama erkekler her zaman paçayı sıyırmanın yolunu buluyorlar. Çünkü toplum erkeği en başta haklı konuma oturtmuş bile.

0|0
    0|0
    • Aynen. Bu erkeklerden biktim. Bak lez'da değilim. Ama biktim. Sinirleniyorum. Hep onlar, hep onlar. Kızlarda obje gibi goruyorlar. Hep böyle. Biz kendimizi yönetdirmicez, onların oyuncagi olmicagaz, onların eline bakmicaz. İndependent olucaz, güçlü olucaz. Güzel sahte sözlere inanmicaz, çünkü onların niyet belli. Pipilerinle düşünüyorlar.. 98% öyle

Yükleniyor...