Yılbaşını evde geçiren kimler var?

Çocukluktan beri ilk defa yılbaşını evde geçiriyorum ve yatarak. bir 4 sene önce felan evdeydik ondada kalabalık eş dost vardı. Sabah 7de kalkıcam fazla alkolde alamadım. Sanırım benim için bu yıl biraz kötü başladı😞 Ve evde geçirenleri anlıyorum gerçekten berbat😪

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Sanki her yil disarida geciriyordu millet 😂😂 insanlarin ilk defa evde yilbasi geciriyorum saskinliklari beni öldürecek

0|0
    0|0
    • Milleti bilmem, kendi adıma konuştum:) benim için ilk defa böyle oldu evde yatarak girmek. Ve 6 saat sonra kalkıcak olmam 😪

• Bilemiyorum olabilir 😂😂 denemek lazim

• Hadi deneyelim😂

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu yil kotu oldugu icin pek kutlayacagim bir yil olmadi ins yeni sene guzel gecerr

0|0
    0|0
  • Evdeyim tv karsısı kumanda cips çikolata çilek kivi icetea..

0|0
    0|0
  • Ben evde bile geçiremedim 😏

0|0
    0|0
  • Gel bir selamlasalim

0|0
    0|0
  • Evet bende evde gecirdimmm

0|0
    0|0
  • Aynn önceki yıllar arkadaşlarımla helal dairede burayı belirtmek isterim helal olarak hzhdjdj eğlenceliydi. dans cips kola falan chdndn. şimdi evdeyim. ailem diyi bu gençler nilcak serseri hepsi ah diyom keske orda olsaydım falan

0|0
    0|0
    • Helal daire dediğine göre o dairede hiç iyi şeyler olmamış gibi gözüküyor😂 Evde geçirdiğim ilk ve son sene olacak kesinlikle birdaha işimi gücümü ona göre ayarlayıp yılbasına her zamanki gibi dışarda girmeye devam☺️

• Resmim yok ki

• Olsun sen yaaaz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...