Yalnızlar rıhtımında kımler var?

yalnızlıgım... cok yalnızım :(((8 eskıden hurrem kadar hatta daha da guzelsın derlerdı.. bende aradıgım es adayını bulabılırdım.. ama kendım yansmadım.. cunku aklım yoktu... sımdı akıl geldı basa.. ne faydaa.. sımdıde. o kdr guzel dglım.. ne ypacagm sımdı.. yılbasını yalnız mı gecırecegım... offf... 2 yıla eskısı gbi olurum hatta 3 4 yılaaa sıgara ıctm de... guzellk gttı.. bırazz. o vakte kadar guzel bır erkk bulup eglenırım aradıgım sevgılıyı bulmasamda kanka oluruzz eglenırız vsss... bel altı yapmadan eglenmektee bı sakınca var mı sıze teklıfte bulunmuyorum sı-okaktan bırısıne boyle söylemem de ne sakınca olabılır? bu yılbasını yalnız gecırmekten ıyıdır... ne olucakkkk öyle degıl mı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Güvenecegin biri ile yaparsın bunu, ama şuna dikkat et bu kişi boş kişilik olmasın.

0|0
    0|0
    • zarar vermesın deee.. bende bu ara bos yasıyorum.. ondan gectm

• o senin için.. benim olmuyor

• niyeki acaba? :)

En İyi Kız Görüşü

• Yalnizlik ah ahh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aynı durumdayım ama kendime söz verim 2017 ye böyle girmicem

0|0
    0|0
    • ahhh nerede o sözler yemınlerrr... benım bu kacıncı sozum... tutamıyorum.:/ 3 4 yıldır boyleee

• ama bn baskayım senden

• yalnızlığı sadece karşı cinsin olmadığı zamanlar sanıyorsunuz yalnızlık bir hayat biçimidir yalnızlık tanrının ilk halidir

• ara beni gel :D

0|0
    0|0
    • fotografınızı atar mısınız hoslanırsam olabılır

• sen ver mesaj atayım

• hazal7005@hotmail. com

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...