Motor almak istiyorum yalnız ailem izin vermiyor nasıl ikna edebilirim?

Motor Sevdalısıyım, tutkunuyum, hastasıyım yatıyorum kalkıyorum motor, pc masaüstümde motor resmi facebbokta motor resimleri, telefonumda motor resimeri yani kısacası tam bir hastasıyım ailemden izinsin arkadaşlarımın motorsikletlerini kullanıyorum, 22 yaşındayım babam benim yaşlarımda amcamlar ile motorsikletle çok kazalar geçirmişle rayrı ayrı zamanlarda kırılmadık kemikleri kalmamış bir nevi amcamın oğlu motorcu önce cbr250 ile basladı 500 sonra 600 r aldı bu hastalıgımın ustune birde kuzenimi gorunce iyicene tutkunlaşıyorum almak istediğim motor cbr125, bundan 4 ay önce araba ile zincirleme kazaya maruz kaldım araba ile onun haricinde ist. arena tem otoyolunda 180km h ile bir aracın bana vurmasıyla büyük bir ölümden döndüm ve hızın işe yaramadığını anladım yani kısacası kötü bir geçmişim olduğu için ve motorsikletten korktukları için motorsiklet almamı istemiyorlar sizce babamı nasıl ikna edebilirim annem ikna olucak gibi ama asıl ikna olması gereken babam lütfen dalga gecmeden yardımcı olun vee herkese şimdiden mutlu yılllaaar

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Motor benimde tutkum ailem müsade etse 😞

0|1
    0|0
    • aynı durum bir müsade alsam direk dk dkasına alıcam motoru

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...