Haksizliga ugradigimda kendimi savunamiorum ?

Cok hassas bir insanim kendimi savunurkeb cok ofkeleniorum ve ağliorum bu duruma dusmemek icin kendimi savunmuyorum bu yüzden bu zamana kadar cok kullanildim ezildim ve insanlara cevap veremedigim icin kin tutuyorum yıllar önceki kucucuk bissy bile benim kafamda netligini koruyo sanirim kaşarlanmadigim icin karsilik veremiorum bu durumsan nasi kurtulutum nasi kasarlanabilirim yani duyarsız olabilirim?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kaşarlasırsan daha kötü olur :D kendini savunmak için kendine güvenmelisin. Mesela bir konuda haksızlığa uğradığımda ya da önemli bir dostumun haksızlığa uğradığı zaman benim gözlerim nefret ile açılıyor :D
    Kendimi savunuyorum hiç kullanılmadım 2. Sınıfa giderken 8. Sınıfa giden hergeleler yüzünden ezilmişliğim olmuştu 1 kere sonra hiç ezilmedim.. Ne olursa olsun hakkını savunmalısın ama savunurken hemen öfkeye başvurma önce şakinleştir olumlu şeyler düşün ve hakkını savun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ağlamakta bir tepkidir savunma şekli en azından eküçük tepkisizlikten iyidir ağlamak susmandan daha zayıflık değil ezdirme kendini

0|0
    0|0
    • Karsimdaki bni ezdigini dusunuo oylr ama

• Sen susuncada seni sibdirdiğini düşünecek başına dememişler susmak kabullenmektirdiye

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...