İstanbul'da duyulan esrarengiz ses neyin nesi?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Birçok söylenti var, komplo teorileri var. Amerika'nın gizli HAARP silahı, olası uzaylı istilası, deprem alameti gibi çeşitli iddialar var. Kimisi de gökdelenlerin ve binaların uğultusu olduğunu söylüyor. 2008'den beri ara ara bu sesler duyuluyormuş yani yeni bir olay değil... Allah hayır etsin...

0|1
    0|0
    • ilginç.. hadi hepsini geçtim gökdelen ve binalar nasıl uğultu yapıyor? hadi diğerleri olsa neyse :) uzaylı istilası desen kimse yok artık demez. daha önceden olduğunu bilmiyordum.

• Ona ben de anlam veremiyorum. Pek hayra alamet gibi durmuyor. Allah muhafaza olası vir afete karşı hazırlıklı olmak lazım.

Ancak şu Amerikanın Haarp silahı beni düşündürüyor...

• olabilir tabi. ama sana katılıyorum afete depremlere flan hazırlıklı olmak lazım.
      dünyanın sonunun bazen yaklaştığını düşünüyorum. şom ağızlı olmak istemem ama öyle gibi

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ses daha oncede olmustu. cidden sebebi ne ki. ben ilk duydugumda gecen seneydi acaba israfilin ilk sur u ufleyisi mi diye dusunmustum

0|1
    0|0
    • öyle düşünmekte normal yani. ilginç bir ses çünkü :)
      kimileri uçak sesi demiş kimileri çevre çığlık atıyor demiş :)
      geçen senede mi oldu? ben bilmiyordum

• Gecen sene izlemistim youtube da sanki iki boru birbirine surter gibi bir sesti o cikan sen bikac yerden cekilmisti youtube dan bulursun. dunyadaki garip ses falan yazarsan cikar sanirim

• hmm teşekkür ederim bir bakıcam onada.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende o saatlerde bir ses duydumda yanda inşat var oradandır dedim önemsemedim da maslak nere benim ev nere ya şaşırdım

0|1
    0|1
  • Gök gürültüsüydü bugun de degalarca tekrarladı

0|1
    0|0
  • Ay korkunç ne ki bu

0|1
    0|0
  • kim osurdu

0|0
    0|0
  • Ay korktum nasıl uyuycam ben dün gece bir şeyler duymuştum 😖

0|1
    0|0
    • o budur ozaman :)

• Ben sabaha kadar çalışıyordum bende duydum ama korkutucu dedğildi :)

• Yok bizim mahallenin gençleri öyle terbiyesizlik yapmaz gece 1de 2de 😂 Valla sizde olmayabilir ama ben fazla korkağımdır 😕

Erkekler Ne Diyor 6

• Cinlerdir...

0|1
    0|0
  • Komsumuzun oglunun modifiyeli sahinin sesi

0|2
    0|0
  • Susan vicdanların çığlığıdır umarım...

0|1
    0|0
  • Dünyaya SEF'ler saldırı düzenliycek :D

0|1
    0|0
    • Neyse biraz gerçeği konuşşalım ve araştırmalarıma göre duyulan bu seslerin sebebi Dünyaya yaklaşan manyetik radyosyon uzayda dünyanın manyetik alanına sürtünmesi ile bir atmosferik ses çıkarmaya başlaması. Bu ses aynı şişirilmiş bir balona elinizi sürtünüzde çıkan sese benziyor. ilerleyen zamanlarda daha sık duyulacakmış ve bu manyetik radyasyon bulutu kısaca bu araştırın anlarsınız

• Güneş’te yaşanan patlamaların uzaya saçtığı radyasyon bulutunun dünyaya koşa koşa gelmesi

• bir açıklaması vardır umarım. Bir çok ülkede bu tarz sesler duyuluyor biliyorsun

0|1
    0|0
  • kıyamet sesi mi la yoksa

0|1
    0|0
Yükleniyor...