Bu üvey babayla ben ne yapcam?

Not:Benim o üvey babadan kardeşim var. Annemin çalışma sebebi o adamın eline bakmamak geçen para istedi bir ton laf etdi Ben o gelince odama gidiyorum onla konuşmuyoruz. Ben 18 yaşındayım. Adam 50 yaşında. Üvey baba eve geldi balık falan almış yapmasınıda biliyo. 15 dk falan geçdi başladı bana küfür etmeye benim odamın kapısıda kapalı kapıyı açdı bakdı öyle bende film izliyordum sonra bişey demeden gitdi kendimi Zor tutdum ellerim titredi. kapıyı kapatdım Anneme mesaj atdım. 'eve gel diye ben bu adamı dövcem' diye ama görmedi internetden atmışdım mobil verisi kapalıydıharelde. Daha sonrasında ekmek almaya gitd bana bişey söylemeden sonra geldi bu nasıl abi ekmek almaya bile ben gidiyom dedi bende duymazdan geldim kulaklığı takıp müzik dinlemeye başladım annem geldi sonra adamda kardeşimde bişey demedi anneme annem benim odama geldi yemek yicez dedi ben yedim dedim gidip sofraya otursam o adam nasıl bakacakdıki yüzüme.

• Tekme tokat dalardım
    50% (5)50% (2)50% (7)Oy Ver
  • Annemin hatrı var bişey yapmazdım
    50% (5)50% (2)50% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bir başka günde kapı çaldı benimde kulağımda kulaklık vardı 1 dk falan çaldı yanlız zile basmıyor kapıyı vuruyor sonra açdım niye geç açdım dedi bende zile bassana dedim Ben zile basmak zorundamıyım dedi koynumda yılan beslemişim dedi böyle bağırdı çardı anneme gine bişey demedi

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcın olsun kardeşim benim de öz babam böyle davranıyor nedenini bilmiyorum hep odaya kapanıp ağlıyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bendede uvey baba vardi, icime ata ata cekingenbutangac icine kapali bir insan haline geldim. Daha sonra psikologlara gittim şu an iyi gibiyim. Eger sendede boyle sorunlar varsa yardim edebilirim

0|0
    0|0
    • Tesekkurler kardesim; bu olaylar sonucu sendede muhtemelen bir icinekapaniklik cekingenlik olusmustur sana yardim etm ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Veya en fazla ufak hoslantilarmi oldu dogdugundan beriBunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olc

• Evet biraz içime kapanıklık var elbetde benimde sevdiğim oldu göz yaşı dökdüğüm oldu

• Ne kadar sure duygu hissettikten sonra ilk gozyasini dokmusundur kardesim?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bak canım sana tavsiye o adam evinde yokmuş gibi davran ve eğer ki daha fazla bunlara tahammül edemiyorsan da bir yurda kayıt yaptır git uzak bir şehire kafanı dinle yaşıtlarınla aynı ortamda hem hayatını kazanırsın hemde kafanı ya

0|0
    0|0
    • Lise 4 gidiyorum okulu bitirmem lazım bide 18 yaşındayım yurta alırlarmı

• bir daha deneyelim dur bakalım ya

• Bak bakalım kuzum tekrar dene istersen ya

• annenin hatrına tekme tokat dalardım ;)

0|0
    0|0
  • Öfkeyle kalkan zararla oturur. Sabırlı ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• işe gir çalış
    ves vese yapan küfredenle elbette iletişim kurulmaz

0|0
    0|0
    • Lise 4 gidiyorum. bir tane fabrikada stajerim

• Zaten param falan olmadığında annemden istiyorum