Dişlerini #Fırçalamayanlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Dişlerini #Fırçalamayanlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
Dişlerini Fırçalamayanlar Güruhu İnsanın Göz Korkutucu Çoğunlukta Bir #Ork Ordusu Gibidirler.

Bkz. #Hayvan #Oğlu #Hayvanlar vs #Hayvan #Kızı #Hayvanlar

Dişlerini İnsan Gibi Fırçalamayan, Zira #Hayvanlar Gibi Diliye Bazen de Patileri İle Yapan İnsan Müsvettleri Hatta ve #Hayvan #Oğlu #Hayvanlardır..

Keşke İslamın Şartlarından Biri Olsaydı Diye Düşündüğüm Temizlik Eylemidir #DişFırçalamak! Nitekim #Temizlik #İmandan #Gelir Gerçeği Bazı #Hayvan #Oğlu #Hayvanlar ve #Hayvan #Kızı #Hayvanlara Etki Etmemektedir.

Küçük Yaşta Ailesi Tarafından Bu #Hayvan #Oğlu #Hayvanlara Aşılanması Gereken En Büyük ve En Önemli Temizlik Eylemidir! #DişFırçalamak..

Dişlerini Fırçalamayan Kızlara Sorsanız En Büyük Bahanesidir Diş Fırçası ve Macununu Cebimde mi? Gezdireyim ! Be Hey Çöpçülerin Dahi Tiksindiği Pislik İnsan Müsvettesi #Hayvan #Kızı #Hayvan Sen #Kafandan, #Kalçandan, #Göğüslerinden, Büyük #Tabletlerin Dahi Yanında Cüce Kaldığı #Telefonu #Göötünde Ya da #Çantanda Gezdiriyorsun Yine #Parfüm ve #Deodorant Taşıyorsun da Diş Fırçası ve Macununu mu? Taşıyamıyorsun!

Bazı Erkekler ve Kızlar Var Kur'an-ı Kerim Çarpsın! 1 Ya da 2 Hafta İçerisinde Yediği Her Şeyi Tahmin Edebilirsiniz..

Diyanet İşleri Başkanlığının Açıklamalarına Göre Orucu Bozmayan Eylemdir! #DişFırçalamak..

Aylarca ve Senelerce Dişlerini Fırçalamayan Bazı #Hayvan #Oğlu #Hayvanlar vs #Hayvan #Kızı #Hayvanlar Hiç Utanmadan #Dişçiye Gidip Dişlerini Temizlettirirler..

Bazılarıda Dişim Ağlıyor Diye İnim İnim İnlerlerler! #GeberinPislikler..

İstek Dışı Karşılaşıldıklarında Kesinlikle Yakın Mesafede Değil, Azami 10 Metre Mesafeden Diyalog Kurulması Gereken Kişilerdir..

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dişlerini fırçalamayan insanla 2. defa oturup konuşmam bile

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ya canim o sari degil Altin dis ama yinede sen bilirsin :D ve altin dis zenginlik gostergesidir bir kere 😂

0|3
    0|0
  • Ağızlarının kokusu nitekim çöpten farksız kokanlar, kendileri hakkında kötü düşünce ve mide bulandırmaktan başka bir şey yaptıkları yok.

0|1
    0|0
  • Pis ve bakımsız olduklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Öyle insanlarla karşı karşıya gelince elime bir fırça alıp dişlerini fırçalayasım geliyor

0|2
    0|0
  • Bunları dünya üzerinden silseler bir gram üzülmem.

0|3
    0|0
  • Çok haklısın, nasıl rahat ediyorlar anlamıyorum ve ağızlarının koktuğunu fark etmiyorlar bile

0|1
    0|0
  • Ekmek kapımız.. ne diyelim

0|0
    0|0
  • Kendine değer vermeyen üşengeç diyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ne diyeyim bu yaşımda çok şükür dişlerin hepsi kendimin.. Bundan büyük mutluluk olamaz.. Aman sabah ve gece yatarken mutlaka fırçalayın ve naneli sakız çğneyin.

0|2
    0|0
  • Ağız Kokusu sıkıntılı ya

0|1
    0|0
  • Sabah ve akşam düzenli olarak fırçalanmalı.

''İnsanlar için zor olduğunu bilmeseydim, abdest alırken dişlerini fırçalamalarını emrederdim.'' (Hz. Muhammed (S. A. V)

Zaten bir insanın temiz olup olmadığını anlamanın en basit yoludur, dişleri.

0|1
    0|0
  • Teşekkürler abi :)

0|1
    0|0
  • pis insanlar 😒 Dişlerini fırçalamayan insandan her türlü pisliği beklerim. Duşada ayda bir giriyorlardır. 😤

0|1
    0|0
  • Dişleri dökülünce "ben ekmek çiğneyemiyorum evladım" diye boş boş konuşan insanların yaptiği hatadır diş fırçalamamak. :)

0|1
    0|0
  • Pislik insanlar efenim net :D

0|1
    0|0
  • 2 ay fircalamamistim kazada dislerimin cogunu kaybetmistim. :s Allah insani disiz birakmasin..

1|1
    0|0
    • Geçmiş Olsun. Yeniz Yılınız Kutlu Olsun İyi Geceler.

• Tsk'ler ustadim. Seninde yeni yilin kutlu saglikli huzurlu gecirmen dilegi ile!

Orda olsam iki sigara yakar manzaradan asaya koyun surulerini sürerdik ayin esliginde ;)

• kendileri kaybeder,

0|1
    0|0
  • Nasil rahat ediyorlar acaba

0|1
    0|0
  • Vakitleri yoktur bence.. Ofiste de diş fırçam var 3 ögün sonunda fırçaliyorum, yoğunluk arasında unuttuğum da olmuyor değil hani.

0|0
    0|0
  • Bir de sarı sarı sigara izleri olunca gözümde değerleri azalıyor.

0|0
    0|0
  • Öyle insanları düşünemiyorum. Yani hayatımda zaten yeri olamaz, kusura bakmasınlar :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...