Özgecan Arslan ne zaman unutuldu?

Ne oldu arkadaşlar Özgecan ı unutmayız asla unutturmayacağız diyenler vardı bu sitede de vardı öyle diyenler ne oldu ne ara unuttunuz bu lafınızı özellik le Özgecan ı

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede gündem değiştiği gibi sanırım sitede gündem hızlı değişiyor...
    Özgecanın annesi babası acaba yeni yılı buruk kutlayacaklar yeni bir yıl acaba kadın tecavüzleri ve kadın ölümlerinin az olduğu bir yıl mı olucak sorulması gerekn en büyük sorun bu...
    #Hükümetözgecananayası çalışması yapmak zorunda...

Unutmadım ben kendi adıma söylemek gerekirse

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç bir kadın önce tecavüze uğrayıp ardından yakılmayı hak etmez. Allah o insanların yüzünü hiç güldürmesin, Allah hepsinin belasını versin, daha beteri gelsin inşallah başlarına. Ne Özgecan Arslan'ı, ne de Cansu Kaya'yı unuttuk. Unutmadık unutmayacağız bu ülkede kadına şiddet, kadına taciz, kadın cinayeti var olduğu sürece insanın en doğal hakkı olan yaşama hakkı bile elinden alınmış demektir. Umuyorum bunların sorumluları gereken cezayı alır gerçi müebbet hapis cezası bile fayda etmiyor ya neyse.

0|0
    0|0
  • Ne yapsınlar her gün konu açıp soru mu sorsunlar? Unutulduğunu nerden biliyorsun ayrıca ne alaka yılbaşı günü?

1|0
    0|0
    • Belli değil mi unutulduğu Özgecan anayasası çıkacaktı ne oldu, Yılbaşı beni ilgilendiren bir durum değil müsmümanlar ın günü değil sonıçta no-el

• Yılbaşı ile noel aynı şey değil önce bunu öğren. @soran.

• Özgecan hakkında paylaşım yapılmaması, onu unuttuğumuz anlamıma gelmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Unuttuklarını sanmıyorum sadece bahsettikleri zaman bir şey olmadığını düşünüyorum. Sonsuza dek onun hakkında konuşmalarını bekleme.

0|0
    0|1
  • unutmadık tallah rahmet eylesin nur içinde yatsın katileri ağır cezayı aldılar inşallah ömürleri hücrede pislik içinde son bulur

0|0
    0|0
  • Unutturdular kardeş... Şimdi sen hatirlattin

0|0
    0|0
  • İnsan oglu hic biseyi unutmaz ama hayat herseye ragmen devam ediyor olan oldu ahla vahla olan biseyi duzeltemezsin bundan sonrasi devlete kalmis bisey

0|0
    0|0
  • O da unutulmadi Dilek Dogan da!

0|0
    0|0
  • her gün bağıralım mı olay mı çıkaralım hayır ne istiyorsun ki o kadar olaylar var ki günümüzde savaş bile çıkabilir

0|0
    0|0
  • ne onu nede Fırat ı unuttuk

0|0
    0|0
  • Bu dünyada malesef herkes unutulur.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede nice şehitler unutuldu

0|0
    0|0
  • Duygu sömürüsü yaparak prim yapanlar dünyadaki en aşşağılık insanlardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...