Yeter ya artık. Bıktım abilerimin, kardeşlerimin şehit olmasından, diken üstünde olmasından?

Ben bıktım artık. Sabrımız tükendi, kanımız kaynıyor artık. Hergün haber sitelerini açarken elim titriyor şehit var mı diye. Ne gerekiyorsa yapalım ya artık. Nasıl bitecekse bitsin. Şu süpürme operasyonu gerekiyorsa her yerde yapılsın. Askere çağırsınlar gitmeyen namert olsun. Benim babamda rütbeli bir asker. Onunla konuşuyoruz bazen bunları onunda sabrı kalmamış. Herkes böyle artık. Bir de şerefsiz soysuzlar var yok anca kanalizasyonu temizlerler diyen. Onun alnının tam ortasından vuracaksın ibreti alem için. Temizleyeceksin öyle soysuzları. ya nasıl desteklersin sen terörü ya. Nasıl bir vatandaşsın sen? Askerlik yapan Kürt kardeşlerim, abilerimde var. Onlarda şehit oluyor. Adamların derdi başka ama. Terörü destekleyen her kimse soyunu temizleyeceksin onun. Artık sabrımız kalmadı...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ofkeyle kalkmak şu an yapilacak en son sey.
    Artik Devlet bu isi bitiriyor bu hemen olacak bir is degil Zamanla Sehitler Malesef geliyor gelmeye devam edecek sonucta Savas bu. Teror orgutunun son cirpinislari Bunlar

0|1
    0|0
    • Haklısın. Bitsin artık abi. Hepimiz ne gerekirse yapmaya hazırız.
      Sıkıştılar artık, dediğin gibi son çırpınışları olur inşaAllah.

• aynen doğru diyon ama bunlara yüz verende akp y di

0|1
    0|0
Yükleniyor...