Herşeyin farkında olmak neden böyle hissettiriyor?

ya insanların her davranışının farkındayım yaptığı her hareketi neden yaptığının da farkındayım kimseye katlanamıyorum çok sakin ve eğlenceli biriyim fakat hemen hemen her insanın dediklerine kafayı çok takmakk değilde çok alınırım şaka amaçlı olsada alınıyorum ve o insandan kendimi uzaklaştırıyorum bu yüzden fazlada arkadaşım yok hepsi gelip geçici. tamam diyorum şaka amaçlıydı diyorum alınma diyorum kendime ama işte kırılıyorum çabucak. çok çabuk incinebiliyorum kendimi de değiştirmeyi çok denedim ama takmamak gibi bir lüksüm olmadı hayla fazla alınganım hemen incinebiliyorum. nolucak böyleee? kendimi nasıl nötürleyebilirim?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen çok fazla ciddiye alıyorsun hayatı demek ki bununlu ilgili Üstad Necip Fazıl'dan bir söz söylemek isterim Fazla ciddiye almayn hayatı nasıl olsa içinden canlı çıkamayacaksınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazen saf gibi davranmak bazen inanıyormuş gibi davranmak gerekiyor maalesef çevre değişikliği yapamiyorsak kusurları zaafları görmezden gelmek lazım. Muhatabinizi analiz edip ona göre davranın ki incinmeyesiniz.

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek alarak veya bu dogrultuda kitaplar okuyarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...