Kadınların erkeklerden karmaşık olduğunu düşünenler yanılmıyor mu?

Cidden burada çok görüyorum, erkekler düz, kadınlar kompleks diyen tipleri. Cinsiyetçiliğe kesinlikle karşıyım, erkeklerin genel olarak zeki olduğunu da düşünmem, gerçi benim gözümde ortalama bir insan hangi cinsten olursa olsun salaktır da neyse, ama bu kadınların derin, kompleks canlılar olduğu algısı nerden geliyor?

Çünkü bana erkeğin hedef odaklı olmak dışında, kadınlardan daha sığ olduğunu düşündüren hiçbir fark yok aralarında.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Senin gozunde ortalama bir insan he midir?
    Peh peh peh
    Profilini inceledim de acayip kendini halttan ote bir sey saniyorsun.
    halt demek istemiyorum.
    Neyse iste olay ne biliyo musun?
    Vasifsizlik, dusunmekten uzak bir toplumuz, kabul.
    Neyse bunlar senle konusabilcegim seyler degil zaten.

0|0
    0|0
    • Ortalama insan salaktir evet. Mesela konusmayavagini soyledigi konulardan gelip konusmayacagini beyan ettigi kisilere bahseden tipler.

Ben kendimi bisey sanmiyorum, ortalama insan mal oluyor diyorum. Benim vasifliligimdan cok, onlarin vasifsiz olmasi durumu var.

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru diyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kadinlar karmasik degildir, kadinlari karmasik canlilarmis gibi gösteren pms dönemidir, hormonlar altüst oldugu icin asiri tepki verebilir alakasiz seylere.
    özet olarak kadinin regl dönemlerini ögrendiginizde karmasa kalmaz.

0|0
    0|0
  • Kadınlar kompleks değil. Sadece ne istediklerini kendileri bile bilmiyor çoğu zaman.

0|0
    0|0
    • Bana da öyle geliyor. Çoğu erkek daha başka bir erkeğin düşünme şeklini bile idrak edemediğinden 'Kadınları anlamak çok zor yaa' falan diyorlar sinir oluyorum.

Kimi kadınlar birşeyi anlar, ama anladığında vardığı sonuç kafasında kurguladığıyla çeliştiği için kabullenmek istemez ve abuk subuk davranır beni en çok onlar ifrit ediyor.

• Genel olarak erkekler daha analitik düşünür kadınlar daha karmaşık ve duygusal. Farklı yönlerimiz var, bunun cinsiyetçilikle alakası yok. Kaldı ki kadın haklarını her zaman savunan biri olarak söylüyorum. Böyle sevelim birbirimizi ^^

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...