Problem ne, niye böyle?

Arkadaşlar annem sürekli bir negatif enerji içerisinde. Az önce abimle tartıştılar. Abimin bir eşyası mı ne kayıpmış annem kaldırmış galiba onu istedi abim annemden, annem bulamadı sonra abim kendisi falan aramaya kalktı dolaptan annem daha yeni düzelttim falan diye kızıyor abim bir yandan kendi kafasına göre aramaya devam ediyor. Bu her zaman böyle olur. Annem sürekli etraf karışık çöplük gibi der, her şey etrafta. Her gün ne zaman olursa olsun evde koşuşturuyor. Gerçekten yoruldum artık. Ben zaten üniversite sınavına hazırlanıyorum baya da geç kaldım üni için ama istiyorum ki kazanayım hayatım kurtulsun. Bir taraftan hayallerimi gerçekleştirmek için mücadele ediyorum şarkı sözü yazıyorum. Hayallerim gerçekleşşin de kendi hayatımla birlikte aileminkini de kurtarayım diye düşünüyorum. Ama annem böyle, abim böyle yapıyor. Anneannemde kalıyoruz zaten. Anne babam ayrıldı ben 5 yaşındayken. Annem abimle beni tek büyüttü hep çalıştı şimdi bacakları ameliyatlı. Ben istiyorum ki ona güzel bir hayat vereyim de artık yorulmasın. Yeni yıla gireceğiz artık kavga etmeyelim böyle dedim daha 2 gün önce tamam diye anlaştık yine böyle oldu, her gün bir şey çıkıyor. Kendi kendine söyleniyor. Benim motivasyonum kalmıyor sınav için. Zaten odak problemim var, ben bunca zorlukta ayakta kalmaya çalışıyorum. Tek düşündüğüm hayatımız kurtulsun. Huzur olsun istiyorum geçen gün de dua ettim. Ama onlar bile yeni yıla gireceğimizin farkında oldukları halde böyle yapıyorlarsa ben ne diyeyim ki daha. Yoruldum artık ağlayasım var, alıp başımı gitmek istiyorum bazen. Bir çözüm bulamıyorum bu duruma

Güncellemeler:
LÜTFEN OKUYUN ARKADAŞLAR
Böyle bir problemle karşı karşıya olan var mı acaba? Görüşlerinize ihtiyacım var teşekkürler

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sabret elbet sizde güzel günler goreceksiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...