Babam kucuk kuzenimi taciz ediyomuş?

Arkadaslar cok kotuyum.
Babam 12 yasindaki kucuk kuzenimi taciz ediyomuş.
Bunuda bana teyzem yani kuzenimin annesi söyledi.
Elim ayağim titredi. Ne yapmaliyim, anneme soylemeli miyim? Cok iğrenc bir durum.

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• İftira da olabilir.. gerçek de.. Ama, bir teyzenin bunu üçgeninden önce kendi kızkardeşini söylemesi gerekirdi.. yoz kaldırmadan küçük kuzeniyle konusabilirsin.. Tacizin içeriği nedir.. öyle insanlar var ki başını okssr yanağından oper, taciz derler.. Yapıyorsa da bunu öğrenmek gerek.. ama doğrusunu.. kulaktan dolma değil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Buna inanip hemen annene mi soyleceksin? Babanin bu konu da hic bir savunmasi olamaz mi? Belki teyzen yanlış anladı? Hic mi guvenmiyorsun babana ya? Cek karsina babani konus. Benim babam en cok boyle yanlis anlasilmalardan korktuğu icin hic bir çocuğu da genci de sevmez bakmazda. Teyzenin yaptığı cok ayip. Bunu gelip seninle konuşması cidden bir büyüğe yakışır sekilde değil. Annen varken seninle konuşmasında bir şey olduğu besbelli. Lütfen bunlar yüzünden babana önyargı alma olayın aslını bilmeden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bence peşin hemen yargısız infaz verme derim bir şekilde emin ol kuzenine sor sıkıştır babana sor garantilediginde bence o evde durma çık derim çünkü bu yaşta taciz ucu sana dönebilir aman diyim.

0|0
    0|0
  • Babalıktan resdet

0|0
    0|0
  • kuzeninide dinle, bu konu hakkında bir fikri var mı

0|0
    0|0
  • görmediğin şeyi söyleme gözlemle

0|0
    0|0
  • Böyle bir durum da gelip buraya yazıp akıl mı alıyorsun ?

0|0
    0|0
  • Nasıl emin olcaksın ki

0|0
    0|0
  • Doktorum. Böyle olaylar çok Türkiye de maalesef. bir sürü pedofili erkek var memlekette. ruh hastalari. Geçmiş olsun

0|0
    1|0
  • Ben olsam babanın kafasını keser kelle paça yapardım.

0|0
    0|0
  • Cidden zor bir durum ne zaman olmuş bu olay?

0|0
    0|0
  • baban sapık bir adam demekki bence bunu paylaşın böyler bir durum var ise gerçekten.

0|0
    0|0
  • Ne tacizi ediyormuş , gözünle görmedigin şeye inanma..

0|0
    0|0
  • Ya annesinin bsbanda gözü varsa iftira atıyorsa. Görmeden inanma

0|0
    0|0
  • babanı hemen yargılama belkıde teyzenın babana bır garezı vardır? ıyı dusun

0|0
    0|0
  • söyleme derim de sizin ailenin nasıl olduğunu bilmeden yorum yapıyorum

0|0
    0|0
  • hayattan soğutan bir baba

1|0
    0|0
  • Kötü bir durum bilemedim şimdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Soyle bnce. Soylemezseniz ve ileride kuzenin buyudugunde bu sefer sucu o kizda bulacak ve o kizin psikolojisini dusun sen onun yerinde olsan cok mu hosuna giderdi

0|0
    0|0
  • Teyzenin bunu sana soylemekteji amacini anlamadm ben. Neden annene degil de sana soyluyo yani. Annene teyzemin sana soylemek isteyip soyleyemedigi bisey varmis bir konus de konussunlar. Ne munasebet yani sana anlatio

0|0
    0|0
  • Yapammistir ole bisey ya inanma

0|0
    0|0
  • söylemelisin tabi ki nası bir adamla evli olduğunu bilmeli...

0|0
    0|0
  • Ben direk polisi arardım.

0|0
    0|0
  • bence bu konuyu babana sor ama yanında teyzende olsun veya bir büyük sonrada işte yaptımı die annene sölemekle tehtid et kuzenine sor babanın yaptıkları şüpheliyse annene ve polise söle ve baban nasıl biriydi böyle bisi yapacagına inanıyo musun?

0|0
    0|0
  • söyleme yazık

0|0
    0|0
  • iftira da atabilir.. sen yine de annene soyle

0|0
    0|0
  • Tabii ki söyle kuzeninin yerinde sen de olabilirdin , nedir bu ya. Şaka gibi.

0|0
    0|0
  • annene dahi söylemeden polise bildirmelisin. bu bir suç.

0|0
    0|0
  • Anne teyzem babam hakkında birşey anlatacakmış sana diyerek annenin 1. ağızdan bu meseleyi duymasını sağlamalısın. Başkasının ağzından duymak çok daha kötü eğer böyle birşey gerçekte varsa.

Gerçek değilse de teyzen seni kekleyip babanla annenin arasını bozmaya çalışabilir ama annene bunu demeyi cesaret edemez...

Böyle bir durum gerçekse kendini babandan korumanı tavsiye ederim babanla yanlız kalma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...