Babamin arkadasi beni taciz ediyor babama söylemeli miyim?

Babamin iş arkadasi beni surekli taciz ediyor. Az once geldi yanima kizim sen usuyo musun bu dar pantolonla dedi. Bende yok icimde corap var usumuyorum dedim. Hani bakiyim dedi eliyle resmen bacagimi mincikladi sıktı. Ne kadar guzel bacaklarin var dedi.
Bende bisey diyemedim annemlere bakiyim diyip kalktim, suanda bunu yaziyorum.
Ve bu ilk değil. Gecende sen niye kisa seyler giyinmiyosun dekolte sana cok yakisir fiziğin cok güzel demişti. Korkuyorum acikcasi.
Lutfen yardimci olun.

0|0
15|41

En İyi Erkek Görüşü

• Bişey diyemedim demişsin ya. Biraz pişkin ol sanane ne giydiğimden felan de sert davran. Seni fazla iyi niyetli gördüğü için kendini bişey sanmış o adam. Sert olursan şikayet edebileceğini de anlar. Yinede devam ederse direkt evde annene ya da annen baban birlikteyken ikisine birden söyle. Başlarım öyle arkadaşlığa. Ben olsam döverdim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• Durumu annene soyle ilk o kadin olarak babana daha iyi soyle

0|0
    0|0
  • Sen bir dahaki paylaşımında, babamın arkadaşı beni öptü, sarıldı v. s. gibi şeyler yazmak üzeresin.
    Anana söyle. Anan da babana güzelce izah eder.
    İzah etmiyor ve hala taciz devam ediyorsa öyle baba olmaz olsun.

0|0
    0|0
  • babana değil de şimdilik adama söyle, sonrada annene

0|0
    0|0
  • Sen böyle yazdıkça aklıma V for Vendettadaki bu sahne geldi nedense :D :D
    https://www.youtube.com/watch?v=M2SuiGJAEoE

0|0
    0|0
  • Basta anne söyle evet baban bilmeli o bilmedikce o kişi gelir gider. Sessiz kalırsan baska olaylar zuhur eder. hic korkma adamın niyeti belli amcan bile olsa asla güvenme

0|0
    0|0
  • Söyle tabi, niyeti bozuk ve onunla yalnız kalma.

0|0
    0|0
  • hemen ailene anlat hemen... vazgeçme olmadı ailen destek olmadı polise devletin bu konuda bakımları var boyun eğme sakın

0|0
    0|0
  • babana sadece çok cıvık yaklaşıyor beni bir 9 10 yaşında bir çocuk gibi görüyor. Ben de rahatsız oluyorum de yeter. Sana tavsiyem o adamdan uzak dur

0|0
    0|0
  • durumu ailene anlat

0|0
    0|0
  • söyle

0|0
    0|0
  • Adamin karakterini bilmek lazim once belki samimi bir kisiligi vardir art niyeti yoktur. Bu elemanin maddi durumu evli olup olmamasi ve cekici olup olmasi bir etken bu konuda yani adam yokluktami sence degilmi?

0|0
    0|0
  • Git söyle babana

0|0
    0|0
  • babamın bir lafı geldi aklıma ya. Adam adamın dibiymiş yeni öğrendim. Babana de ki arkadaşını eve çağırırsın ilk gelince yemeğini yer. sonraki gelişlerinde evini yer de. o anlar.

0|0
    0|0
  • Onun resmini çekip at buraya, gördüğümüz yerde biz de onu taciz edelim 😊

0|0
    0|0
  • Arkadasım sakin ol , annene söyleyebilirsin
    babanı annen uyaracaktır

0|0
    0|0
  • Terbiyesiz herif, uzak dur kardeşim..

0|0
    0|0
  • Neden korkuyosun ağzına vur bakalım sesini çıkarabiliyomu bida

0|0
    0|0
  • babana söylersen onu vurur. önce o adamı babana söyleyeceğine dair uyar yine yaparsa babana söyle..

0|0
    0|0
  • Yok artık :D

0|0
    0|0
  • söyle.

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz be.

0|0
    0|0
  • söyle kim vurduya gidersin sonra.

0|0
    0|0
  • sölesene kızım babana

0|0
    0|0
  • Durumu muhtara söyle

0|0
    0|0
  • amca demek baba yarısı demek derse iş kötü olur

0|0
    0|0
  • Bu ne lannn serefsizzzzz ya

0|0
    0|0
  • Annene soyle eve kattirmaz onu zaten

0|0
    0|0
  • Söyleyeceksin

0|0
    0|0
  • Şerefsiz babana söyle

0|0
    0|0
  • anlatmalısın bence. yaptığı normal değil. pisikolojik destek de almanda fayda var.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 14

• Kan cikar. Uzak dur

0|1
    0|0
  • Tükürseydin ya ağzına bacakların çok güzel dediğinde daha

0|0
    0|0
  • Neden susuyorsun ki sustugun kabahat adam sen cevap vermedigin ve laf etmediğin için yüz buluyor bagir çağır sanane de dokunma bana de ve git annene anlat bu durumu hemen

0|0
    0|0
  • geç bile kalmışsın tabi ki de söylüyeceksin seni taciz etmesine izin vermemelisin

0|0
    0|0
  • Bence babandan önce annene bahset. Annen bir yolunu bulur olay büyümeden çünkü anne bu... 😊 Daha ileri boyuta taşınmadan bir dur demen lazım

0|0
    0|0
  • tokatı yapıştır bağır bak bidaha yaparmı

0|0
    0|0
  • Annenle konus, annen babanla konusursa daha iyi olur fakat babanin cildiracagi kesin

0|0
    0|0
  • Anlat tabikii

0|0
    0|0
  • gıt konus babanla

0|0
    0|0
  • Annene söyle bence o bir şekilde babana söyler

0|0
    0|0
  • Söylemelisin tabiki ama nasıl söylicen ki :( gerçekten zor bir durum.. Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Hemen durumu annene bildir

0|0
    0|0
  • Önce sen uyar sonra olmadı anne söyle ki annen babana söyler. Ne adi insanlar var ya

0|0
    0|0
  • Soyle canım yeni yila mor gozle girsin i... ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...