Ln yeter yahu yeter bıkmadınız mı?

yılbaşında napıosunuz napıosunuz.. evimizdeyiz sende evindesin bende oda buda şuda..
ne yılbaşıymış arkadaş ne yani 2015 çok iyiydi ya 2016 yı kutlayalım..
hainler şerefsizler tecavüzcüler zalimlar katiller katliamlar denizde boğulanlar ülkesi savaş alanına dönenler evsizler barksızlar..
bizim ülkede vatana ihanet edenler hainler hırsızlarla geçen bir 2015 var 2016 nın nesini kutluosun?
sorup durmayın ama oturup biraz yaşananları yaaşadıklarınızı düşünün ne yaptın kendin için millet için dünya için? neyin eğlencesi da.. ?
bir kazancı getirisi olmayan bir gün.. sadece takvimlerde rakamların değiştiği..

eğlen mutlu ol amenna ama bknu çıkarmayın..

Hadi hayırlı mutlu huzurlu bir yıl değilde ömür geçirmek dileği ile. (:

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Delirten adamı delirtmişler

0|1
    0|0
  • :)))) haklısın dostum
    sanada hayırlı mutlu huzurlu yıllar

0|1
    0|0
    • eyvallah İnsanlık için her daim o huzur en çok onu istiyorum..
      zaten insanlar huzurlu olmadan benim huzurlu olmamda söz olamaz..
      bu hayat paylaşnca güzeldir..

• profile niye şok oluyorsun?
      orda yazılanları oku. gerisini koyver gitsin.

• aynen katılıyorum cidden ne yılbaşıymış ya elin haçlısından daha beter bunlar.

0|1
    0|0
    • ya tamam eğlenebilirler falan filan inancını sorgulama derdinde değilimde
      abeslik şurda ne yapıyorsunuz? zırt bırt aynı soru bu millet napar birbirini yemekten başka. oturup evde magazin izler dizi izler. ünlüler diye bir portal var zaten okadar gerizekalıca bir dünyaki orası..
      ne çok eksiğimiz var kahrımdan ölücem zaten bu gençliğin halleri yaşlıların geride bıraktıkları..
      bide şu nesilden sonraki nesli düşün..

• tamam 2015 çok kötü geçti ama 2016 yı iyilik için istiyoruz neyin triplerine giriyosunuz?

0|0
    0|0
    • Soruyu birdaha oku. seni kapsamıor iyilik isteyenlerimi eleştiriyorm?
      dakka başı napıosunuz napıosunuz gökten zembille yeni bir dünya indiremiyoruz herkes evinde oturup nete gircek işte ne yapılır? triplere falanda girmiyorz küçük beyin. . açıyorsun ana sayfayı dakka başı aynı soru yeterin la.

• küçük insan küçük bayan küçük hanım bir fok aramıyoruz eğlensin insanlar bişey demiyoruz zaten çoğu bkunu çıkaracakta..
      anlatmak istediğimi anlamadan yorum yapıyorsun benide kahrediyorsun.. lütfen..

• ay tamam neyse

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç sorma kanks

0|1
    0|0
  • Bunlar bilgisiz kardeşim. Yılbaşının amacı türkleri katletmektir. Bu yüzdenher yılbaşında hindi keserler. Not: Türk demek ingilizcede Hindi anlamına geliyor. Yani her hindi kesen bir türk katletmiş sayıyor...

0|1
    0|0
  • cok haklısın gına geldi öldrcem hepsini ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...