Geride kalan yıla ait, bir itirafınız var mı?

Geride kalan yıla ait, bir itirafınız var mı?Merhaba Arkadaşlar,

Geride bıraktığımız 2015 yılına ait, itiraf edebileceğiniz bir anı, olay ya da iç yüzleşmeniz var mı?

Benim itirafım; Hocaların suçu yoktu. Ben çalışmadım; okulu uzattım.

Yeni yılda pişman olacağınız hiçbir şey yapmamanız dileğiyle. .

Sağlıklı yıllarınız olsun. 🎅

• Evet pişmanlık duyduğum olaylar var..
    69% (98)68% (65)69% (163)Oy Ver
  • Pişmanlık duyacak hiçbir şey yapmadım. .
    31% (44)32% (30)31% (74)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
44|51

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseye güvenmiyordum zaten, bunu çoktan öğrenmiştim. Doğru yaptığımı anladım.
    -Kimseye bağlı değiliz. Annemiz ya da babamız hariç hiç kimseye muhtaç değiliz. Kimse yanlış anlamasın aslında onlara da muhtaç değiliz. Muhtaç olduğumuz nokta onların varlığı. Onların varolmasına muhtacız.
    -Kimse kalıcı değildir. Bu yıl ki pişmanlığım kişilerin devamlılığına inanmak. Sadece ölümden bahsetmiyorum. Ve ünlü bir düşünürün de dediği gibi; Bizi zorluklara karşı ayakta tutan iki şey vardır: Umut ve uyku.
    - Hastalıklar, kırgınlıklar, özlemler, acılar, sevgi, mutluluk, aşk. Ve bunları yaşarken dinlediğimiz şarkılar. İnsanlar. Şunu asla unutmayın ve bahsettiğiniz kişi ailenizden değil ise onun için ölürüm demeyin. Ve Aile kimdir biliyor musunuz? Ne kan bağıdır ne de herhangi bir biyolojik bağ; "Ailen senin için hayatını tehlikeye atan kişidir."

Pişmanlıklarımın yanında edindiğim tecrübeleri de paylaşmak istedim nedense. Mazur görün.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok yakin bir arkadasimla konusmuyoruz şu an konusmak yerine arkadasligimizi kestirip attigimdan dolayi pisman degilim ama yine de keske konussaydim diyorum, sanirim ozledim.. gecen yila onunla girmistik sanirim bundan dolayi eksiklik hissediyorum

1|0
    0|0
    • Benzer durum bende de var.. Boşver ya, bazen ayrı kaldıkça gerçek yüzleri daha iyi fark ediyor insan..

• aynen bende öyle düşünüyorum ya, sanırım biz anıları özleyenlerdeniz kişileri değil..

Erkekler Ne Diyor 50

• Pişman olduğum zamanlar oldu. Yanlış kişilere fazla güvenip, güvenimi kıranlar oldu.
    O yapmaz dediklerimin hepsi yapılmayacak şeyleri yaptı.

İş hayatımda daha erken karar vermem gerekirken geç kaldım. Ama telafi ettim.

Yeni yılda daha temkinli olacağım. Güven konusunda özellikle. İnşallah geçen sene yaptığım hataları yapmayacağım.

Herkes istediğini 2016'da yakalar umarım.
    Mutlu yıllar.

3|0
    0|0
  • yılın başından sonuna yalnız ve binbir mücadele ile geçti. Ama herşeye rağmen ne diyoruz? " Çok Şükür!.."

6|0
    0|0
  • bitti sonunda :D

1|0
    0|0
  • Yani Allah pişmanlık vermesin tabi ama yer yer insan hayıflanıyor bazen. Daha az hasta olduğum, daha dikkatli ve daha fit, daha çok çalıştığım ve emellerime ulaştığım bır yıl olmasını isterim 2015'te gerçekleşmemiş şeyler olarak.

1|0
    0|0
  • Yooo pişmanlık duyulacak birşey yapmadım baya sakin geçti benim için :)
    Ama beni çok seven bir kanayam vardı kafesi temizlemiştim sonra diğer kuşa bakınca ben yemlerini koydum sandım hayvan öldü :/
    Pişman oldum daha hayvan almıycam dedim ama çok geçmeden 2 tane daha aldım ama beni çok kötü etmişti :/

1|0
    0|0
    • Sen kanarya mı besliyorsun? :D Orda hamsiler yaşatmaz onları 😁

• 2 taneler di mi? Kız olunca hemen zili mi oluyor :D :D

• Gerçekten zilli her yerden haberi olacak :D

• #KEŞKE demeyeceğim diye söz verdiğim için kendime hepsini doğru / yanlış kabulüm ;) Sıkıntı yok hani :)

2|0
    0|0
  • Evet var.
    Hak etmeyen insanlara fazlasıyla değer verdim, güvendim. Biraz pişmanım birazda mutlu; çünkü bana güvenmemeyi öğrettiler :)

1|1
    0|0
    • Hep yaşıyoruz aslında ama yine gidip aynı hatayı yapıyoruz. Çabuk kanıyoruz insanlara, hemen kendimizden biri gibi görüyoruz. .

• Herşeyi yazmışsınız, yazacak bir şey kalmadı. 😄

• Teşekkürlerimi sunarım o zaman. :D Şeyi kelimesi ayrı yazılıyor aklınizda bulunsun isterim. :)

• 2015 senesi için konuşursam evet pisman olduğum şeyler var. Fakat şunu farkettim ki pişman olduğum 10 şey varsa bunun 9'u yaptıklarımdan çok yapmadıklarım. Bu da bana ders oldu tabi.

Aklıma gelen pişmanlıklarım;
    Ygs lys ye çok vakit ayırmadım
    Spor yapmadım
    Yazın işte çalışmadım
    Sevdiğim kıza açılamadım

1|0
    0|0
  • 2015 defolsun gitsin ben ona uydum o bana uymadı diyebilirim sayın modum :)

1|0
    0|0
    • 2016 uysun sana inşallah 😊

• Önce kendin için iste :)
      Sağlıklı yılların olsun :)

• mutluluğun formülü : iyi birisi ols kelimesinde gizlidir efendim :)

• ya sırf cevap verebilmek için üye oldum.

Onu gördüğümde duygularım karıştı, akciğerlerim işlevini yitirdi, fizyolojim bozuldu. Saniyeler içinde halden hale girdim. Ne diyeyim ki...

Unutmaya çalışıyorum ama olmuyor. Bir gülüşüyle, unutmak için çaba sarf ettiğim haftalarımı yiyor. ya ben seni kalbimden, beynimden, en ufak zerremden dahi koparıp atmaya çalışıyorum, sense sürekli karşıma çıkıyorsun. Tabi bi' "arkadaş" gibi...

Sevgilin ne yaptı da onun kaderindesin? Seni hak etmek için ne yaptı ki, şimdi onunlasın? Benim kadar seviyor mu ulan!

Neyse... Sen yeter ki mutlu ol. O andaval ile yoluna devam etmek seni mutlu edecekse, ben de mutluyum. Acı çeksem de mutluyum. O herifin senden ayrılması için dua etmiyorum, böyle bir temennim yok. Sen hüzünlenme diye...

N'olur bir daha ben yanındayken gülme, benden nefret et, benden uzaklaş.

Sizin yapacağınız sitenin, konunun... neyse.

1|0
    0|0
  • Eyy 2015 son 40 dakikan varken senden aslında hiç hoşlanmadığımı belirtmek istiyorum. Çünkü biliyorum ki nede olsa geriye dönüp hesap soramayacaksın bana :P

1|0
    0|0
  • pişmanlık duyulacak birşey olmadı özlemim var ama başarıyla dolu bir yıl amacıma ulaştım

1|0
    0|0
  • Pişmanlık duyacak hiçbir şey yapmadım. .

1|1
    0|0
  • Hayır yoktur

1|0
    0|0
  • Pişmanlıktan nefret ederim.

1|0
    0|0
  • suçu bize atmamana seevindim:) ama suç seninde değil eğitim sisteminde, ilgi alanınnda eğitim görseydin çok başarılı olabilirdin.

1|0
    0|0
    • Okuduğum bölümü, ilgi alanım olan şuanki bölümü okumak için bırakmıştım oysaki 😄

• avrupada üç bölüm değiştirme hakkı veriyorlar demekki bir hakkın daha var:)

• ne okuyon şimdi

• Son 15 yildir en mutlu gecirdigim yildi tesekkurler 2015

1|0
    0|0
  • hayır herşey benim için en hayırlısı oldu , sonra sonra bunu daha iyi anladım ve yaptığım seçimlerden dolayı pişman olmadım.

1|0
    0|0
  • Tipki 23 seneki gibi , bu sene de herahangi bir pismanlik yok :)

1|0
    0|0
  • O kalbi ben kırdım özür mü dilemeliyim hayır hak ettin:)
    Şaka tabiki

1|0
    0|0
  • Pişmanlık duyduğum çok şey var. Değer verilmeyecek insana değer verip. Değer verilecek insanı değersiz görmek pişmanlığımdı.

1|0
    0|0
  • Genel olarak hayatın geneliyle bir sorunum yok. Pişmanlıklarım ise güzelliklere karşı dile gelmememdi.

2016 başka olacak.

Açın benim önümü!

1|0
    0|0
  • Var. o kadar çok kişi yılbaşı günah mı diye sordu ki, içimden hepsine küfrettim.

1|0
    0|0
  • Dün dayımın arabasıyla vurup kaçtığım volkswagen passat aracın sahibinden özür diliyorum :D

2|0
    0|0
  • Sevdiğim kişilere yeterince sizi seviyorum diyemedim ablam :((

1|0
    0|0
  • Ağlarsınız boşverin bu mutlu gecenizi mahvetmek istemem.

1|0
    0|0
  • Keşke o gece evlilik konusunu açmasaydım. Şimdi hala birlikte olacaktık.

1|0
    0|0
  • Keşke gereğinden fazla kimseye değer vermeseydim su an uzulmeyecektim

1|0
    0|0
  • Millet de hep pişmanmış

1|0
    0|0
  • Senin neden böyle özel bir opsiyonun olsun ki bunu öğrenmek için?

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 43

• Pişmanlık bilmiyorum. Çok oldum. Yeterli bukadarı bence. Ben değiştiğime inanıyorum. Ama bir arkadaşımı tebrik etmek istiyorum. Beni ailesinden birisiymiş gibi hissettirip haddimi bildirdi bana. Büyük hareketti gerçekten.

1|0
    0|0
  • 2015 te birini sevdim ve hala seviyorum uzakta olsa bile o hep benim sol yanimda pişman olmadim onu sevdigime :)

1|1
    0|0
  • Keşke beni ikinci defa aldatmış olan sevdiğime yine nazik konuşmasaydım da ağzına etseydim. Çok pişmanım.

2|0
    0|0
  • Pişmanlıklqrım cok

1|0
    0|0
  • Keşke o mesajları silseydim diyorum neyse sağlık olsun 😄

1|0
    0|0
  • Gözlerine bakıp seviyorum ya seni anla artık kalbim senin için atıyor diyemedim ya o çok koyuyor işte 😣😠

1|0
    0|0
  • Evet var bende kalsın

1|0
    0|0
  • Gereksiz seyler icin tum senemi heba ettim. Hepsi boş yere... Bu sene sacmalamamayi son kalan azcik vaktimi de guzel gecirmeyi umuyorum

1|0
    0|0
  • Yine olsa yine aynı şeyi yaparım, diyorum ben :D :)

1|0
    0|0
    • ne yaptın kı

• sen hangısını anlatmak ıstersen anlat bir iyi bir kotu anlat bari..

• *Keşke nefsime daha çok hakim olabilseydim. (Bunun içerisinde yaptığım kötülükleri yine yapardım heralde..) Geçmiş, dünde kaldı diyeli o zaman.
      *Daha iyi bir evlat olabilseydim.

• Ne yaptıysam doğru yapmışımdır.

1|0
    0|0
  • pişmanım yok

1|0
    0|0
  • iyiki tanışmışız ve keşke tanışmasaydık

2|0
    0|0
  • a dedim

1|0
    0|0
  • Git ve geri gelme

1|0
    0|0
  • Allaha şükür yapmadım

1|0
    0|0
  • Tüm öğrettikleri için teşekkür ederim iyi kötü hiç farketmez :)

1|0
    0|0
  • 10 Haziran'ın hatırına 2015'i affedebilirim sanırım.

1|0
    0|0
  • Buna da şükür diyorum sadece yapamadıklarım , içimde kalan şeyler oldu elbette.

1|0
    0|0
  • Şiddetle katılıp altına imzamı atacağım bir yorum @Er-kek

1|1
    0|0
  • Allah uzun ömür versin 2015 hep olumsuzluklarla geçti

1|0
    0|0
  • Hiçbir seyden pisman olmadim her yanlis ders almami sagladi :)

1|0
    0|0
  • Jamie Dornani tanidim ve saplantilisi oldum 😢😍 yetme mi 🎄

1|0
    0|0
  • Nişanlım ile büyük gereksiz kavgalar yasadik hepsi yanlış ablasilmadan ibaret bunu bir daha yaşamak istemiyorum bu konular yüzünden yüz göz olmak istemiyorum onun dışında büyük bir şey yaşamadım

1|0
    0|0
  • yok ben birşey yapmadımda bu yıl ağzıma sıçıldı keşke biraz daha sesimi çıkarsatım

1|0
    0|0
  • Pişmanlık duyacak bir şey yapmadım.

1|0
    0|0
  • Pişmanlık duyacak hiçbir şey yapmadım.

1|0
    0|0
  • Pişmanlık duyduğum o kadar çok şey var ki 😒 yeni yılda bunları yapmşcam ama

1|0
    0|0
  • pişmanlık duymam ders aldım her yaptığımdan

1|0
    0|0
  • evet çok sevmiştim be

1|0
    0|0
  • Evet çok sevdim ve bidaha sevmicem